Водохресна вода 2023

фото водохресна вода


Вважається, що в ніч перед Водохрещем, яке відзначається 19 січня кожного року, вся вода на нашій планеті є найчистішою і цілющою. Наші прабабусі зберігали водохресну воду за образами і використовували її як ліки під час важких хвороб. Використання води завжди давало позитивний результат - люди швидко зцілювалися.


Зміст:

Водохресна вода властивості


Численні дослідження вчених і лікарів неодноразово підтверджували той дивовижний факт, що на Водохреща звичайна вода, що протікає в річках, що знаходиться в прісних озерах та інших джерелах, і навіть поточна з кранів, змінює свою звичайну структуру. Саме 19 січня в велике християнське свято вона набуває незвичайні лікувальні властивості. Вчені називають водохресну воду геометрично правильною. Не вдаючись в іншу наукову термінологію, можна відзначити наступне: коли людина п'є святу воду на Водохреща або в інші дні, вона упорядковує всі обмінні процеси в своєму організмі. Крім того, в тілі відновлюється та позитивна енергетика, яка губиться з поганими думками і поганими вчинками людини. Свята водохресна вода здатна закрити ті енергетичні діри, через які в людини потрапляє негатив і інші руйнівні сили.


зображення як використовувати воду на хрещення


Коли слід набирати святу водохресну воду


Багато людей, недостатньо знайомі з церковними правилами, цікавляться, коли набирати водохресну воду, щоб вона зберегла всі свої корисні властивості і була лікувальною.


Напередодні Водохреща, тобто 18 січня, господині наводять в будинку чистоту і порядок. У цей день необхідно уникати конфліктів, сварок і суперечок, особливо в колі сім'ї. Необхідно очистити голову від негативу і прочитати молитви. Також слід заздалегідь підготувати чисті скляні ємності з щільними кришками. У скляній тарі лікувальну водохресну воду можна зберігати цілий рік і використовувати в міру необхідності.


Дочекавшись півночі, в перші години 19 січня, можна набрати святу воду. Причому зробити це можна з будь-якого питного джерела. Але бажано запасатися водою з чистих джерельних джерел або питних колодязів. Хоча цілком допускається набирання води з кранів централізованого водопостачання. У міру використання водохресної води в скляну ємність можна додавати звичайну свіжу воду. Рідина, яка додається, також змінює свою структуру і стає геометрично правильною.


Купання на Водохреща


Напевно, багато хто з людей спостерігали на Водохреща наступну картину: у природної водойми збираються люди, які хочуть зробити омивання. Заздалегідь в льоді вирубується ополонка у вигляді великого хреста. Після служби в храмі на берег водойми приходить священик і проводить чітко встановлений обряд освячення води. Після чого люди роздягаються і заходять в воду. За правилами необхідно 3 рази пірнути в воду з головою, перехреститися і вимовляти про себе молитву «Отче наш». Віруючі, які практикують такі купання щорічно, стверджують, що дана процедура має великий цілющий вплив.


картинка коли набирати святу воду на хрещення


Як використовувати священну воду


Водохресну воду можна і потрібно пити всім людям, які страждають від хронічних хвороб, просто сильно захворіли або їм погано допомагає медикаментозне лікування. Цілюща сила води допомагає не тільки фізично захворівшим людям. Якщо людина емоційно вимотаний і виснажений, священна вода допоможе відновити сили. А якщо над водохресною водою перед вживанням вимовити найпростішу молитву, наприклад, всім відому «Отче наш», то вона перетворюється в справжні ліки, які здатні зцілити фізичні недуги і подарувати гармонію душі.


Священнослужителі рекомендують в разі потреби протягом 2 тижнів регулярно випивати 1 стакан води з додаванням в нього деякої кількості водохресної води.Багато віруючих використовують воду для очищення житла від негативної енергетики, злих духів і скорботи.


Водохресна вода 2023 має сильну енергетику і захисні сили. Обов'язково сходіть на свято в храм і запасіться свяченою водою для себе і своїх рідних людей.


Це цікаво:


Новый год в интернете 2023-2023

Рождественские обычаи и традиции 2022-2023

Новогоднее предложение девушке руки и сердца 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв