Що потрібно зробити до Нового року 2022-2023

фото що потрібно зробити до Нового року


Новий рік - магічний час, яке дарує нам безліч цікавих і хвилюючих моментів. Щоб в новорічну ніч все задумане і заплановане дійсно відбулося, необхідно встигнути зробити кілька важливих і відповідальних справ. Отже, що потрібно встигнути до новорічних свят?


Зміст:


Зробити прибирання


Для багатьох господинь головною справою, яку необхідно встигнути зробити до настання Нового року, це підготувати будинок до свята. Добру енергетику дому завжди дарує генеральне прибирання. Але, звичайно, прибирати треба так, щоб миття меблів і підлог не тривало надто довго. А ще слід викинути весь непотріб, який привертає до житла негативну енергетику.


зображення список новорічних справ


Продумати і зробити добрий вчинок


Звичайно ж, добрі справи не повинні відбуватися 1 раз на рік, але покласти хорошу традицію можна і на Новий рік. Сходити на святковий ранок в дитячий будинок і порадувати дітям подарунки, нагодувати або прихистити бездомну тварину, допомогти літній сусідці і купити їй продукти на свято - це так легко і приємно. Також можна пожертвувати частину коштів на благодійність.


фотографія список справ до Нового року


Подякувати року, що минає


Що потрібно зробити до Нового року? Сказати спасибі року що минає. Причому зробити це треба навіть в тому випадку, якщо рік був сповнений труднощів, важких рішень і неприємних подій. Згадайте всі світлі і радісні його моменти. Подякувати року, що минає також необхідно за безцінний і корисний досвід.


картинка що потрібно встигнути до новорічних свят


Похвалити себе


Протягом року напевно ми часто себе критикували і лаяли, а ось чи відгукувалися про себе з похвалою? Похваліть себе - безумовно протягом року у вас була маса приводів пишатися собою.


фото що потрібно зробити до новорічних свят


Подбати про свою зовнішність


Обов'язково необхідно знайти час і сходити до перукаря, а також зробити святковий манікюр. Не зайвим буде заздалегідь продумати вбрання для себе і членів сім'ї.


Ще невеликий список справ до Нового року:


• упакувати подарунки для домочадців і близьких людей в яскравий папір і різнокольорові стрічки;
• зателефонувати друзям, щоб побажати їм всього самого найкращого в Новому році. Також можна продумати варіант розсилки традиційних паперових листівок з поздоровленнями поштою. Це так приємно і красиво;
• пробачити старі образи, а потім зробити висновки і йти вперед;
• загадати бажання і вірити в те, що в наступаючому році воно неодмінно здійсниться;
• зробити годівницю для птахів і повісити її в прилеглому парку чи сквері;
• весь грудень вечорами дивитися новорічні фільми, а також відвідати новорічну виставу в місцевому театрі;
• написати план на наступний рік.Крім того, напередодні Нового року треба позбутися всіх боргів. Абсолютно неважливо, чи винні гроші ви, або у вас брали в борг, необхідно постаратися повернути рівновагу і не тягнути в наступаючий рік старі зобов'язання. Досвід показує, що вам відразу стане легко і приємно на душі.


Це цікаво:


Погода на Новый год 2022-2023

Как похудеть после новогодних праздников 2022-2023

Горнолыжные курорты Украины 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв