Щасливий Новий рік 2022-2023

фото щасливий Новий рік


Підготовка до зустрічі Нового року завжди забирає багато часу, енергії, душевних і фізичних сил. Головна проблема передсвяткових днів - це маніакальне прагнення нічого не упустити. Встигнути придбати подарунки, купити і нарядити ялинку, обміркувати меню і відстояти біля плити практично весь день, а також прибрати будинок. Передсвятковий марафон призводить до того, що до вечора 31 грудня вже просто хочеться спокійно посидіти біля телевізора і подивитися який-небудь цікавий фільм, пов'язаний з новорічною тематикою. Але доводиться сидіти за сімейним столом, і бій курантів лише викликає бажання йти спати, а не веселитися і танцювати.


Зміст:


зображення як зробити Новий рік щасливим


Що потрібно робити


Як зробити Новий рік щасливим, щоб максимально спокійно і з користю для психічного здоров'я зустріти свято і також добре провести цілий рік.


Що ж необхідно для цього зробити:

  • перед Новим роком багато господинь роблять генеральне прибирання в будинку. Це стара новорічна традиція - енергія святкової краси і комфорту буде радувати вас і домочадців. Однак це благородне заняття завжди забирає багато сил і часу. Розгляньте можливість скористатися послугами фірми по прибиранню квартир. Один раз на рік можна дозволити собі такий подарунок;
  • план зустрічі Нового року необхідно скласти заздалегідь - разом з чоловіком або іншими членами сім'ї. У ньому треба по днях розписати всі пункти з підготовки свята;
  • вранці 31 грудня треба підійти до дзеркала і просто подарувати собі посмішку. Це перший, неймовірно простий і ефективний крок на шляху до свого щастя. Треба налаштуватися на позитивне сприйняття світу і оточуючих;
  • обов'язково слід приділити час для себе. Може бути, треба сходити з подругами в сауну або SPA-салон, записатися перед святами в перукарню або на манікюр;
  • якщо ви плануєте зустріти Новий рік в невеликій компанії в своїй квартирі, запропонуйте своїм друзям прихопити з собою деякі страви, щоб весь святковий вечір не зійти з розуму на кухні. Незмінна новорічна традиція - застілля - не завжди буває актуальною.

фотографія що зробити на Новий рік


Новий рік і щастя


Що зробити для щастя в Новому році в цілому? Не можна чекати удачу або виграш у лотерею - кожна людина є ковалем свого щастя. Необхідно докласти всіх зусиль і все-таки постаратися зробити Новий рік щасливим.


Для цього постарайтеся визначити параметри свого щастя. Бути щасливим - чудова мета, яку обов'язково треба досягти. Можливо, що вам треба звільнити не тільки свій будинок, але і очистити голову від образ, жалю і сумного настрою. Спробуйте забути про неприємності, не прокручуйте в голові минулі помилки. В голові слід вибудувати оновлений сценарій життя, в якій треба радіти снігу, новорічній ялинці, любити близьких і цінувати саму себе.


картинка новорічні традиції і бажання


Подумки уявіть собі скарбничку бажань для щастя. Для справжнього щастя будь-якій людині необхідно почуття задоволення навіть у найпростіших сферах його життя. Прекрасні сімейні взаємини, здоров'я батьків і дітей, фінансова стабільність, творча робота - ось ті бажання, які важливі для всіх. Обов'язково загадайте їх під прикрашеною ялинкою. Можливо, що виконання новорічних бажань зажадають від вас будь-яких жертв, наприклад, доведеться менше лежати на дивані біля телевізора, або не з'їсти зайве тістечко в кафе, але ж щасливий рік того вартий.Психологи стверджують, що синдром Нового року і щастя існують. Установка і мета на щастя спрацьовує саме під дзвін новорічних курантів. Щасливий Новий рік 2022-2023 - прекрасна пора отримати все, що хотілося багато років.


Це цікаво:


Заговоры на старый Новый год 2023

Обряды на старый Новый год 2023

Рождественские гадания 2023

Нет отзывов
Добавить отзыв