Різдвяний вінок 2022-2023

фото різдвяний вінок


Однією з головних прикмет наближення свята Різдва є прикраса будинку пухнастими ялинковими вінками. Традиція прикрашати будинок кругом з гілок ялини зі свічками поступово потрапила до нас з деяких країн Заходу, де завжди широко святкувалося і шанувалося Різдво Христове. Така красива ідея декору будинку настільки припала до душі іншим християнам, що поширилася по світу і міцно прижилася. У сучасному світі Різдво перетворилося з релігійного в красивий сімейне свято, правила якого вже не такі суворі.


Зміст:


Традиційний різдвяний вінок є ошатно прикрашене коло з ялинових гілок і 4 свічок, які закріплені на ньому в вертикальному положенні. Вінок символізує невгасиме життя, життєву силу знаменує зелений колір хвої, а запалені свічки означають божественне сяйво, що висвітлює світ в день Різдва.


Нинішні вінки цілком можуть бути без свічок, прикрашені ялинковим декором, стрічками, намистинками і шишками - для їх оздоблення практично немає суворих правил і вимог. Якщо спиратися на свою фантазію і настрій, то декор може бути різним, починаючи від дарів природи і закінчуючи яскравими в'язаними помпонами.


зображення як робити різдвяний вінок


Як зробити різдвяний вінок своїми руками


Зробити цю композицію зовсім нескладно - матеріалом для виготовлення вінка може служити багато предметів і речей, до яких найбільше лежить душа. А якщо важко зупинитися на одному варіанті різдвяного вінка, то чому б не зробити кілька різних композицій: один - для будинку, інший - для дарування друзям і батькам, ще кілька - для дачі та офісу.


Одним з найпростіших і звичних варіантів святкового вінка, зробленого своїми руками, є така прикраса - хвойні гілки стягуються атласними стрічками і декоруються золотистими і срібними новорічними кульками. Нічого зайвого, робиться просто і швидко, але виглядає дуже красиво і нарядно.


Якщо вам здається, що такий вінок виглядає дещо нудним, то кульки краще брати різних кольорів і розмірів. Кульки можна купити набором, а можна пошукати варіанти з уже наявних в домашніх запасах.


фотографія оригінальні вінки до різдва


Чи має значення колір вінка


Відтінок будь-яких прикрас завжди впливають на настрій людини. Для зими найкраще підходять холодні тони, наприклад, блакитний, білий або сріблястий. Можна використовувати їх при виготовленні домашнього різдвяного вінка - це класичний безпрограшний варіант. Наприклад, відмінна класична композиція - вінок з гілочок блакитної сосни, сріблясті кульки, білі стрічки. Доповнити такий вінок допоможе розпорошення над голками білого штучного снігу.


картинка ідеї вінка до різдва


Оригінальні ідеї вінка до Різдва


Головний посил, який несе креатив і оригінальність - це поєднання в різдвяному вінку різних фактур, стилів і всіх відтінків зеленого кольору. Святкова композиція необов'язково повинна грунтуватися на живих ялинкових гілках. Їх можна замінити гілочками штучних ялинок, зеленими лапами туї, самшиту або інших вічнозелених рослин.


А як вам ідея зробити святковий вінок зі шматочків різнокольорових стрічок. Як робити різдвяний вінок зі стрічок зрозуміють навіть діти. Основа вінка прикрашається безліччю різних бантиків, трояндочок і сердечок, також можна просто розвісити стрічки за зразком українського головного вінка.


Любите солодке і смачне? Можна спробувати зробити композицію з улюблених кондитерських виробів. Підійде печиво, мармелад, красивий зефір, шоколадні цукерки в яскравих обгортках, льодяники у вигляді кульок і смугастих паличок. Такий чудовий зимовий ансамбль обов'язково зацікавить не тільки дорослих, а й дітей.


Виготовлення багатьох святкових вінків вимагають кропіткої роботи і терпіння. Красивими, але трудомісткими, є вінки з ялинових шишок і пробок, прутів і живих квітів, клубочків і намистин, сухих приправ і сухофруктів.


фото різдвяний вінок своїми руками


Де можна розмістити різдвяний вінок


Святкова композиція готова і тепер їй необхідно знайти підходяще місце. Звичний варіант - розмістити прикрасу на вхідних дверях або біля неї, наприклад, на фронтоні під дахом або на паркані. У будинках вінок вдало виглядає на стінах, на святковому столі, маленькі віночки можуть служити основою для свічників.З чого б ви не зробили свій різдвяний вінок 2022-2023, він зможе показати оточуючим вашу радість, працьовитість і любов. Також його можна назвати свого роду запрошенням зібратися разом, щоб відзначити такий важливий і значущий день, як Різдво Христове!


Це цікаво:


Новогодняя атрибутика 2022-2023

Новогодний светильник 2022-2023

Как украсить школу на новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв