Привітання з Новим роком 2022-2023 в прозі

фото привітання з Новим роком


Новорічні свята прийнято проводити весело і завзято, але обов'язково з вірою в те, що попереду нас чекають тільки хороші дні. Ще Новий рік треба зустрічати з добрими побажаннями, призначеними самим рідним і близьким людям. Адже коли ще, як не перед улюбленим святом, треба бажати оточуючим вас людям багато щастя, добробуту та здійснення мрій. Та й піднімати фужер з шампанським набагато веселіше з красивими і добрими словами привітань з Новим роком в прозі і віршах.


Зміст:


Всі слова, якими ви хочете привітати оточуючих, краще сформулювати заздалегідь. На ваше красиве і щире побажання добрі друзі і родичі також захочуть відповісти теплими словами. Це як закон бумеранга. Тому нехай ваші новорічні привітання 2022-2023, а також побажання добра і багатства, перетворяться в чарівні пророцтва для тих, кого ви любите.


зображення новорічні привітання


Красиві поздоровлення


***
Феєричний і чудовий Новий рік майже вступив в свої права! Мої головні новорічні побажання - не зустрічатися з розчаруваннями і тривогами, пізнати справжнє щастя і радість, зустріти любов і досягти всього, до чого прагнете. Нехай удача та везіння переслідують вас всі 365 днів! З наступаючим щасливим роком!


***

Дорогі друзі, вітаю вас з Новим роком! Дуже хочу, щоб з першого дня 2023 року обдаровував вас приємними подарунками і удачею в справах, а також підносив вам тільки щасливі події! Нехай в цьому році ви відкриєте в собі красиві і корисні таланти, а ще вивчите щось нове і цікаве. Бажаю радіти кожному новому дню, бути найщасливішими у всьому світі!


картинка короткі новорічні привітання


***

Вітаємо вас з самим магічним і чарівним святом, яке завжди обіцяє і дарує безліч чудес! Світ такий чудовий - ніколи не переставайте чекати новорічних сюрпризів, а також не закривайте своє серце для веселощів, щирості і добра!


***

Вітаю з Новим роком та новорічними надіями! Прийміть мої щирі побажання - щоб цей рік виконав ваші бажання і навіть дуже маленькі, але важливі мрії. Щоб ваш будинок не покидало сімейне тепло і благоденство, щоб ви зустріли нових і не забували старих друзів. Ще хочу побажати, щоб перед вами завжди були відкриті всі двері і горів вогонь домашнього вогнища. Посмішок вам, щастя і здоров'я!


фотографія привітання з Новим роком в прозі


Мудрі поздоровлення


Батьки для своїх дітей можуть зробити мудрі новорічні привітання. Вони завжди бажають своїм дітям добра і здоров'я, причому в надлишку, успіхів у навчанні, цінувати і поважати батьків, а також ніколи не забувати про сімейні цінності і турботі один про одного. Батьківське побажання - це завжди важливе й цінне дарування. Якщо воно піднесено мудро і щиро, то дуже впливає на життя дітей.


фото мудрі новорічні привітання


Короткі побажання


Близьких, знайомих і колег можна привітати короткими новорічними привітаннями.


***
Бажаю бути такою ж красивою і доброю, як сама Снігуронька!


***

Нехай Дід Мороз запише тебе в список головних улюбленців Нового 2023 року!


***

Бажаю, щоб головний Дід Мороз країни поклав тобі під ошатну ялинку коробку щастя і мішок здоров'я!


***

Хочу побажати, щоб в Новому році у тебе все було красиве і нове, починаючи від квартири і закінчуючи посмішками друзів!Новорічні привітання, як втім і всі інші, слід говорити щиро і від чистого серця, і тоді не буде проблем з тим, як підібрати потрібні слова.


Це цікаво:


Что ждет Украину в 2022 году

Картинки и открытки на Новый год 2022-2023

Новогодние коктейли 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв