Причини не любити Новий рік 2022-2023

фото причини не любити Новий рік


Наближення новорічних свята для багатьох обіцяє веселощі, щедрі застілля і виконання безлічі бажань. Частина людей вже з початку грудня перебуває в радісному передчутті святкових заходів - на роботі, в інституті і, звичайно ж, в сімейному колі. Однак, поряд з веселими оптимістами живуть люди, які відчувають ненависть до новорічних свят, тому метушня перед 31 грудня для них просто справжні тортури.


Чому так відбувається?


1. Божевілля грошових витрат і непотрібних покупок. Новий рік святкується 1 або 2 дні, але грошей на свято йде як за місяць у звичайному житті. Відвідування магазинів і супермаркетів перед святом нагадує боротьбу за виживання або останні дні перед апокаліпсисом. Гарячкові закупівлі в оптових розмірах, стояння в міських передноворічних пробках, черги в магазинах викликає злість і обурення.


зображення Новий рік у песимістів


2. Веселощі по команді. Свою нелюбов до Нового року вносять і обов'язкові корпоративи, особливо, якщо відносини з колегами склалися не дуже теплі. Радість, яку треба зображати перед керівництвом, брехливі слова подяки за банальний сувенір або незатребуваний традиційний щоденник, а також вимучений тост настільки пригнічують людей, що вони починають ненавидіти це свято.


Також дуже дратує і змушує не любити свято солодка реклама, яка експлуатує тему сімейних цінностей і святкового настрою.


3. Каструлі олів'є, тазики холодцю і інші блюда, які треба готувати. Не тільки гарячковий пошук презентів і покупка тонн продуктів зводить до нуля новорічний позитивний настрій. Величезного терпіння, колосальних сил і витрат часу вимагає приготування припасених продуктів. Зробити гарний новорічний стіл - це ціла історія, і далеко не всі жінки хочуть і люблять готувати. Тому, не дивно що до фінішу останнього дня року таких господинь чекає фізичне і моральне спустошення.


фотографія ненависть до новорічних свят


4. Самотність і біль. Серед тих, хто не любить святкувати Новий рік, чимало тих, кому доводиться зустрічати його на самоті. Якщо поруч немає дорогих і близьких людей, а також ні з ким поділити радісний настрій, то це дуже засмучує.


5. Небажання змінювати звичний розпорядок дня і порядок речей. Новий рік у песимістів і трудоголіків є справжньою проблемою. Загальні веселощі і вихідні дні порушують звичне русло часу і подій, що не дуже подобається таким людям. Багато хто не знає, чим себе зайняти, зміна звичного і зрозумілого життя вибиває їх з колії.Серед інших причин не любити Новий рік 2022-2023 можна відзначити нелюбов до великих нетверезих компаній, шуму, негативне ставлення до алкоголю і така важлива обставина, що святкові новорічні застілля вбивають всі дієти.


Це цікаво:


Где отметить Новый год 2022-2023 в Украине

Куда пойти на Новый год 2022-2023 в Харькове

Куда пойти на Новый год 2022-2023 в Киеве

Нет отзывов
Добавить отзыв