Погода в Єгипті на Новий рік 2022-2023

Фото погода в Єгипті


Єгипет, як країну для відпочинку, можна розглядати в будь-який час року. Зустріти Новий рік в Єгипті 2022-2023 - це цікаве, а головне, оригінальне рішення для тих любителів подорожей, хто любить спекотні пляжі, ласкаве море, незабутній і комфортний відпочинок.


Зміст:

Зображення погода в Єгипті на Новий рік


Колоритне новорічне свято


Особливо привабливий новорічний відпочинок в Єгипті для наших співвітчизників, яким набридає зимова холодна погода. Зустріч улюбленого свята в Єгипті зовсім не означає, що вони не побачать традиційні й улюблені новорічні та різдвяні атрибути. Хоча багато звичних декорації будуть виглядати незвично і оригінально поруч з морем і зеленими плямами. Крім того, звичний Дід Мороз в Єгипті теж має свої особливості. Там його називають Папа Ноель, а роз'їжджає він по вулицях курортів на важливому верблюді.


Фотографія новорічна погода в Єгипті


Для проведення новорічних вечірок для туристів з усього світу підготовлені спеціальні святкові програми. У готелях накривається святкова вечеря з величезною кількістю смачних страв і морем алкоголю.


В основному, святковою атмосферою на єгипетських курортах залишаються задоволені всі відпочиваючі. Єдине, на що варто звернути увагу при виборі курорту - це новорічна погода в Єгипті.


Картинка Новий рік в Єгипті


Яка погода буває на єгипетських курортах на Новий рік


В останні дні грудня погода в Єгипті найчастіше просто ідеальна. Ні виснажливої ​​спеки, відпочинок не затьмарюють затяжні дощі і підвищена вологість повітря. Єдиним недоліком погоди в Єгипті на Новий рік можна назвати сильні східні вітри. Але вони зовсім не доставляють дискомфорту відпочиваючим, тим більше що завжди можна вибрати готель в тихій безвітряної бухті.


Середня температура води в морі становить 23-24 градуси, а повітря - до 30 градусів. Вночі на курортах Єгипту буває трохи прохолодно, але якщо згадати, які холодні ночі зараз на Батьківщині, то нічна температура на курорті здасться просто райською. Зазвичай вона становить від 15 до 17 градусів тепла, тому з собою треба прихопити кілька більш теплих речей.


Фото Єгипет на Новий рік


Єгипет на Новий рік дарує не тільки можливість отримати природний загар в середині зими, але також допомагає розслабитися на теплому пляжі і ненадовго забути про мороз і холод. Місцева новорічна погода підкуповує теплом і ласкою.Це цікаво:


Новогодний образ для мужчины 2022-2023

Маникюр на Новый год 2022-2023

Новогодние тосты 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв