Осінь 2022 в Україні

фото осінь в Україні


У щоденній міської метушні сучасні жителі мегаполісів практично втратили здатність спостерігати і правильно тлумачити зміни, які постійно відбуваються в природі. Прогноз погоди міські жителі звикли дізнаватися тільки від офіційних синоптиків з новин та інтернету. Але як показує життя, такі прогнози часто виявляються неточними. Тому люди, які довіряють офіційним синоптикам, нерідко зовсім даремно носять цілий день парасолі, або, навпаки, потрапляють під дощ без захисту і відповідного одягу.


Зміст:


Фахівці-метеорологи виправдовують свої помилки тим, що сучасна погода - досить непередбачуване і примхливе явище. Крім того, вона залежить від безлічі факторів, врахувати які не може не одна сверхточная апаратура. Однак, приблизний прогноз на осінь 2022 в Україні метеорологи все ж зробили.


зображення передбачення на осінь


Про що нам говорять наукові прогнози погоди на осінь


Фахівці з прогнозом погоди вже не перший рік наголошують - в наших регіонах простежується стійка тенденція до потепління, причому потепління найбільш помітно якраз в холодні сезони року. Тому, зробити далекоглядний прогноз навіть по нашій країні складно - можна лише окреслити загальну картину без уточнення чітких меж температури повітря і обсягу сезонних опадів.


Коли прийде осінь в Україну? Як відомо, осінній сезон за календарем завжди настає 1 вересня, а ось астрономічна пора осені починається 22 вересня. Це день осіннього рівнодення, коли літо традиційно зустрічається з зимою. Час з цього дня і приблизно до 14 жовтня - свята Покрови Пресвятої Богородиці - народ величає золотою осінню. Чи не заперечують факт прекрасної теплої осені і офіційні синоптики. М'яке і тепле «бабине літо» складно назвати восени. Адже синоптики і всі народні прикмети обіцяють пізню і теплу осінь з невеликими опадами і температурою повітря на рівні +25 градусів тепла до середини жовтня.


На початок листопада температура повітря знизиться до 10-15 градусів тепла, а сезон дощів повинен бути досить коротким, і тільки лише в перших числах місяця. А вже після цього листопад нагадає про себе холодними поривами вітру і значним зниженням температури повітря.


фотографія осінні народні прикмети


Прогноз погоди та розрахунки астрологів


Напевно, багато хто не знає, що астрологи вміють складати не тільки зіркові гороскопи, але і передбачати сезонні погодні умови. Причому вони це роблять набагато точніше, ніж деякі синоптики. І хоча робота астрологів зі складання прогнозу погоди дуже тривала і копітка, фахівці по зірках з досить великим ступенем ймовірності можуть дізнатися про наближення природних катаклізмів та стихійного лиха.


На початку осені в Україні прогнози астрологів в більшості випадків збігається з прогнозом метеорологів, що не може не радувати наших співвітчизників - осінь в країні буде теплою і пізньої. Попередньо фахівці по погоді називають її однією з найтепліших сезонів за останнє десятиліття. Це чудово, адже затяжні теплі осінні дні - це бажана відстрочка приходу зими з морозами і хуртовинами.


картинка осінь в Києві


Коли буде осінь в Києві


Зорієнтуватися в погодної «бухгалтерії» можуть допомогти не тільки синоптики і астрологи, а й багато народних прикмет. Якщо навчитися правильно спостерігати і аналізувати різні явища природи, описані в народному календарі, то можна першими дізнаватися про всі зміни на поточну осінь. А ось осінні явища погоди і прикмети в свою чергу можуть вказувати на те, якою буде майбутня зима, а також весна.


Серед всіх народних прикмет існують узагальнені, які дають усереднене уявлення про погоду. Наприклад, надто тепла осінь імовірно попереджає про сніжну та морозну зиму. А якщо дерева пізно скидають свій яскравий одяг, то це говорить про багаті врожаї яблук в наступному році.


Інша частина народних прикмет говорить про конкретні явища, що вказують на ймовірну температуру повітря, кількості опадів і врожайності.


Всі народні прикмети пов'язані з часом відльоту птахів, початку і закінчення листопаду і настанням перших заморозків. І як показує час, практично всі осінні народні прикмети набагато краще розповідають про погоду, ніж погодні передбачення офіційних синоптиків.


фото коли буде осінь в Україні


Осінь в Україні народні прикмети


На що слід звертати увагу: 

  • буває так, що теплий вересневий дощ супроводжується громом. Пояснення просте - сонячна осінь протримається ще один місяць;
  • слід подивитися на дорослий кущ червоної горобини. Якщо ягоди засипали дерево - осінні дні будуть супроводжуватися регулярними рясними опадами, а якщо мало - осінь пройде без традиційних дощів;
  • дерево волоського горіха всипане плодами, а грибники з лісу повертаються з порожніми кошиками - чекай суворої зими зі сніговими заметами;
  • слід періодично дивитися в небо. Хмар мало - осінь повинна бути ясною і прохолодною;
  • якщо в листопаді до сих пір дошкуляють комарі - зима настане м'яка і легка;
  • люту морозну зиму можна відгадати за кількістю жолудів. Якщо їх багато - зима буде холодною і довгою, а якщо мало - зимувати буде легко;
  • якщо перелітні птахи в небі летять високо, то доведеться готується до снігової зими з хуртовинами і вітром, а якщо низько - санки можна ховати подалі, снігу буде мало;
  • в садах метушаться білки в пошуках запасів на зиму - скоро прийдуть холоди.
Цікаві і незвичайні народні прикмети можуть розповісти багато корисної інформації про те, яка буде осінь в Україні. Важливо не забувати спостерігати за природою і правильно тлумачити її натяки.


Це цікаво:


Погода осенью 2022 в Украине

Подарок на день святого Николая 2022 девушке

Подарки на день святого Николая 2022

Отзывы
Добавить отзыв
андроїдов
андроїдов
Де це ви свого дружка Горбаня діли? Без нього не цікаво.
Комментировать