Новорічний світильник 2022-2023

фото новорічний світильник


Напередодні новорічних свят, коли світловий день за вікном не радує своєю тривалістю, так хочеться прикрасити будинок яскравими і красивими світильниками. Зрозуміло, що в передсвятковий час супермаркети міста пропонують всілякі декоративні штучки для створення яскравого інтер'єру приміщень. Але немає нічого красивіше і дорожче новорічної прикраси, зробленого своїми руками.


Зміст:


зображення ідеї новорічного світильника


Ідеї ​​новорічних світильників


Новий рік завжди був і залишається святом, сповненим світла, яскравих фарб і гірлянд. Тому в кімнатах слід розмістити якомога більше різноманітних яскравих і променистих предметів. Необов'язково бути досвідченим майстром hand made, щоб зробити оригінальний світильник з гірлянди своїми руками. Для виготовлення такої неповторної краси вам знадобиться ваза або банка і світлодіодна гірлянда. Також можна приготувати кілька куль, шишок, великих намистин або інших новорічних аксесуарів для додаткового декору світильника.


фотографія як зробити світильник до Нового року


Банку можна взяти просту, але буде набагато краще, якщо знайдеться цікава ємність з рельєфними стінками або з кольорового скла. Гірлянду необхідно вибрати тільки світлодіодну - у неї більш яскраві вогні і вона не нагрівається при роботі. Ідеальний варіант, якщо гірлянда може працювати від акумулятора.


Як зробити світильник до Нового року з банки і гірлянди?


Порядок дій наступний:

  • обрану скляну ємність вимити і ретельно висушити;
  • акуратно укласти гірлянду всередину ємності;
  • зверху можна розмістити кілька різнокольорових кульок або строкату мішуру;
  • верх банки накрити кольоровою тканиною і обв'язати дощиком. Світильник готовий.


картинка новорічний світильник своїми руками


Святковий світильник також можна зробити із залишків пряжі. Для цього нитками, змоченими в клеї ПВА, обмотати невелику повітряну кульку. Обмотувати треба не дуже щільно, а так, щоб залишалися невеликі отвори. Коли клей висохне, кулю треба дістати з конструкції. Через дірочки між нитками в отриманій кулі слід вставити маленькі світильники, що працюють від батарейок. Таких куль можна зробити кілька, найкраще з різнокольорових ниток і різних розмірів. Вийде чудова композиція світлових сферичних штучок!


фото цікаві новорічні світильники


Новорічні світильники 2022-2023 зробити чарівними зовсім не складно. Будь-які підручні матеріали для створення зимових світлячків напевно знайдуться в кожному будинку. А якщо ви бажаєте створити максимально незвичайний світильник, можна пройтися по магазинах у пошуках відповідних предметів. Хоча, як правило, самостійно виготовлені світильники гарні самі по собі, і тому перевантажувати і ускладнювати їх не має сенсу.Це цікаво:


Новогодний венок 2022-2023

Новогодний декор вязаными вещами 2022-2023

Новогодние подсвечники 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв