Новорічний декор в'язаними речами 2022-2023

фото ідеї новорічного в'язання


Новий рік наближається - швидко і майже непомітно. Яким він стане для нашої планети, міста і вашої родини? Так хочеться, щоб він був казково прекрасний, дарував запахи шоколаду і мандарин, зігрівав теплим пледом і гарячим чаєм, тобто був світлим і нескінченно затишним.


Зміст:


А що може бути тепліше і затишніше, ніж зв'язані своїми руками милі дрібнички? Деякі з них - практичні і зручні, інші - жартівливі і непрактичні, але такі милі і забавні. А якщо зробити з клубка ниток і спиць такі штучки та іграшки, якими напередодні Нового року можна прикрасити будинок і ялинку? Що ж, це цілком здійсненно. Відмінна і незвичайна ідея - новорічний декор в'язаними речами. При бажанні з клубка ниток можна зв'язати практично все - повітряних ангелів, легкі сніжинки, маленькі зірочки, в'язані шкарпетки для подарунків. Різнобарвні клубочки пряжі, гачок, спиці, прості аксесуари і фантазія допоможуть недорого і стильно перетворити будинок в зимові свята.


зображення в'язання на Новий рік


Цікаві ідеї новорічного в'язання


Спочатку можна нав'язати багато різних сніжинок - великих і маленьких, білих і пухнастих. Малюнок і схема в'язання сніжинок дуже прості, з ними може впоратися навіть новачок. Трішки фантазії і кольорових ниток - і ось вже з сніжинок виходять витончені квіточки. Їх можна скріпити між собою і вийде чудова квіткова гірлянда для прикраси. Зв'язанних ангелів і дзвіночки можна прикріпити до стелі. Легкі фігурки будуть тихенько рухатися від теплих повітряних потоків і, безсумнівно, стануть дуже оригінальними прикрасами.


фотографія декор в'язаними речами


Ще один варіант - в'язані вироби акуратно розвісити каскадом на атласних стрічках різного кольору і довжини, а між ними прикріпити кулі і ялинкові гілки.


картинка цікаві ідеї в'язання на Новий рік


Чарівні аксесуари для улюблених предметів


Прикрасити в'язаними штучками можна все - свічники, улюблену кружку з чаєм, щоб максимально довго зберегти її теплою. Також можна створити накидку на диван з в'язаних квадратів або кухонні прихватки, адже жінки в передсвяткові дні проводять на кухні багато часу.


Особливе місце напередодні Нового року займають в'язані іграшки та шкарпетки для подарунків. Причому спеціально витрачатися на покупку ниток не знадобиться - підійдуть всі залишки різнокольорової пряжі.


фото новорічне в'язання своїми руками


Ідеї ​​новорічного в'язання 2022-2023 захоплять всіх жінок і дівчаток, які вміють в'язати. Особливе місце під ялинкою, звичайно ж, займуть зв'язані Дід ​​Мороз, Снігуронька і символ 2023 року.Це цікаво:


Новогодний декор в лаконичном стиле, шик-модерн 2022-2023

Новогодний декор гирляндами 2022-2023

Куда повесить новогоднюю гирлянду 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв