Новорічний декор у стилі мінімалізм 2022-2023

фото декор на Новий рік


Вам не подобається нагромадження новорічних предметів і яскравих прикрас, гірлянд і мішури в кімнаті? Але в той же час ви любите будувати новорічний декор на невеликих, але помітних акцентах? Значить ви - прихильник мінімалістичного новорічного декору. Головний принцип даного стилю - святкування не повинно тиснути, свято може лише ледь відчуватися в дрібницях і нюансах.


зображення новорічний декор в стилі мінімалізм


Новорічний декор у стилі мінімалізм полюбляють аскети, дуже зайняті громадяни або люди з незвичайним смаком. Даний варіант добре виглядає тільки в будинку, якому також притаманний дух мінімалізму. В такому випадку суворі і лаконічні новорічні прикраси будуть виглядати органічно і не загубиться в величезній масі предметів меблів і аксесуарів інтер'єру.


фотографія мінімалістичний новорічний декор


Найкраще підкреслює мінімалістичний декор колір прикрас. Необхідно визначитися з головним відтінком декору. Бажано, щоб він був не дуже яскравим і вибирати всі прикраси йому в тон, фото ідеї декору на Новий рік в стилі «мінімалізм». Можна поєднувати 2 або 3 відтінку, якщо разом вони не будуть виглядати занадто строкато.


картинка ідеї декору до Нового року


Впадати в крайнощі і відмовлятися від усього, що люди люблять бачити в свята, теж не можна. Мінімалізм декору до Нового року 2022-2023 - не синонім нудьги і відсутності смаку. Ідеальними складовими для затишної святкової атмосфери в стилі мінімалізм є прості приглушені кольори, натуральні предмети декору, відсутність яскравої мішури, прагнення до стриманості і міні-композицій.


фото Новий рік в мінімально декорованій квартирі


Зустрічати Новий рік в мінімально декорованої квартирі - це відчувати свободу, гармонію і неординарність.Это интересно:


Оригинальные новогодние подарки 2022-2023

Прикольные новогодние подарки 2022-2023

Новогодние подарки ребенку 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв