Новорічні змови 2022-2023

фото новорічні змови


Новий рік так і називається, що люди чекають від нього нових надій, здійснення мрій і нового щастя. Так хочеться переконати долю зробити в Новому році прихильний крок і подарувати любов, удачу, везіння і здоров'я. Як же зробити так, щоб доля повернулася до вас обличчям? Викликати її симпатію можна новорічними змовами 2022-2023. Адже вдала доля в чомусь схожа на жінку - її приваблюють слова, а саме магічні фрази змов.


Зміст:


Дуже багато людей користуються різними змовами в переддень Нового року. Але не всі в цьому зізнаються, і це цілком резонно. Чим менше людей знатиме про проведені або змови які готуються, тим більша ймовірність того, що змова буде результативною. Однак слід пам'ятати, що використовувати новорічні змови можна тільки для серйозних і важливих справ.


Які бувають новорічні змови


Обряди в переддень Нового року спрацьовують навіть у новачків. Адже новорічна ніч - це особливий час, коли багатьом починанням допомагають Вищі сили. Цікавий факт - більшість новорічних змов працюють незалежно від того, чи вірить в них людина. Частина змов бувають дуже простими, досить 3 рази вимовити магічну пропозицію. Інша частина - досить складна, що супроводжуються різними діями і маніпуляціями. Залучити любов або пошептати на ячмінь на оці - різні речі.


зображення змови в Новий рік


Новорічні змови на удачу


Як же стати щасливчиком? Адже будь-які здібності і таланти часто залишаються нерозкритими в повній мірі без присутності пані удачі - дуже примхливої і мінливої пані. Простий ритуал з ялиновими гілками. У кімнаті в кутах треба розставити ялинові гілки і прикрасити їх червоними атласними бантами. Опівночі треба запалити в кімнаті червоні свічки і тричі сказати напівголосно: «Як гарні ялинки пахнуть, так нехай в мій будинок і удача приходить. Невдачі і розчарування - геть з дому!»


фотографія новорічні змови на любов


Новорічні змови на гроші


Можете не вірити, але в кожному будинку живе домовий, добра і доброзичлива істота, що захищає тих, хто живе на його території. Напередодні Нового року можна попросити його про примноження свого матеріального стану. Для цього треба приготувати наступні речі: фігурку тварини - господаря року, шматок тканини зеленого кольору, дві невеликі мисочки з молоком і землею, 3 види цукерок і печива, а також ароматизовану свічку.


За годину до півночі треба зробити так: закритися в кімнаті, в затишному куточку поставити запалену свічку, поруч розстелити тканину, на неї поставити дві наповнені мисочки, близько свічки поставити фігурку символу року, а між мисками розкласти печиво і цукерки. Після пошепки треба звернутися до домового: «Дядечко домовик, це гулянка для тебе. Їж і насолоджуйся, на мене не ображайся. Нагороди мене за це частування. Зроби так, щоб я не мав проблем з грошима. Я зможу і далі оплачувати тобі добром!» Залиште всі на ніч. Якщо вранці в розташуванні предметів хоч щось змінилося, значить дядечко домовик готовий вам допомогти!


картинка новорічні змови на гроші


Змови в Новий рік на любов


Для змови на любов знадобиться жменька курячих кісточок, які можна зібрати за кілька раз. Їх треба висушити в духовці, а незадовго до півночі вийти на вулицю і підпалити. Маленьке багаття треба супроводжувати словами: «Як вогонь прах поглинає, так і любов серця опановує!». Після цього треба зібрати попіл на папір, вийти на найближче тихе перехрестя з ґрунтовою дорогою і розвіяти попіл зі словами: «Забирай вітер попіл, а мені подаруй любов!»Новорічні змови - річ цікава і сильна. Ефект від деяких обрядів, особливо на любов і відносини, не обмежуються одним роком. Залежно від Вищої сили, яка допомагає людям, які здійснюють ритуал, вони можуть тривати роками або вічно.


Це цікаво:


Новогодняя магия 2022-2023

Новогодний симорон 2022-2023

Новогодние ритуалы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв