Новорічні ялинки 2021-2022 для дітей

фото Новорічні ялинки для дітей


Новорічні ялинки 2021-2022


Звідки беруться дорослі люди? Це всього лише діти, які виросли, порозумнішали, обросли проблемами, обзавелися сім'ями, своїми дітьми і перестали вірити в диво. На жаль, лише деякі з дорослих здатні зберегти в серці дитячу наївність і вміння радіти дрібницям.


Зміст:


Може бути як раз саме з цієї причини навчені роками люди дуже часто забувають, що Новий рік - не просто святкове застілля і танці до ранку. Це ще і хвилююча очікування головного Чарівника країни, піднесений настрій і багато позитивних емоцій, але тільки для дітей. Як же провести дитяче новорічне свято таким чином, щоб у дитини залишилися тільки приємні спогади?


Процес підготовки


Для більшості дітей процес підготовки до свята не менш важливий, ніж процес присутності на цьому самому святковому заході. Так чому ж не почати готуватися до Нового року заздалегідь, щоб піднесений настрій супроводжував дитину весь час?


І найголовнішим пунктом, мабуть, в процесі підготовки до Нового року 2022 виступає вибір карнавального костюма. Не секрет, що наступаючий рік пройде під заступництвом свині. У зв'язку з чим, забавний костюм свинки буде виглядати більш ніж доречно на новорічному ранку.


Так само який рік не втрачають своєї актуальності костюми принцес і всіляких рятувальників. Для самих же маленьких малюків можна вибрати костюм сніговика, ельфа або навіть Діда Мороза. Крім цього, якщо дитина не виступає проти, дорослі можуть пригадати своє дитинство і придбати для хлопчика костюм зайця, а для дівчинки - костюм сніжинки. Після того, як святковий одяг буде обраний і куплений, можна приступати до наступного етапу підготовки до ранку дитини на Новий рік, а саме: до запам'ятовування віршів.


Важливий момент: дорослим слід старанно стримувати свої пориви в даному питанні, щоб не зіпсувати власній дитині новорічний захід. Адже якщо, припустимо, батьки спробують змусити малюка вивчити дуже довгий вірш, то в найвідповідальніший момент він може розгубитися, засоромитися і забути слова. Як результат, маленький учасник новорічного заходу може розплакатися і навіть втекти. Крім цього, зазвичай на дитячих ранках збирається досить велика кількість дітей, і якщо кожен буде розповідати довгі вірші, часу на всіх може і не вистачити.


Чим ще можна зайнятися з дитиною до настання Нового року? Можна виготовити один або кілька невеликих подарунків, які малюк піднесе Дідові Морозу. Це можуть бути листівки, ялинкові іграшки, домашні солодощі або навіть невеликі сувеніри.


зображення варіанти новорічного ранку для дитини


Варіанти новорічних ялинок дітям


Насправді існує чимала кількість способів, як можна весело і незабутньо провести Новий рік з дітьми. І найперший варіант - новорічна ялинка в садку чи школі. Тут все гранично просто: віршики видаються вихователями або вчителями, костюми, при необхідності, обговорюються заздалегідь, подарунки купуються батьківським комітетом. У такого виду новорічної ялинки практично немає мінусів, за винятком одного: дитина навряд чи зможе отримати якісь нові емоції в звичному для нього колективі, зате і стрес він не отримає точно.


Другий варіант проведення новорічного свята - ялинка в дитячому театрі. В даному випадку все виглядає інакше, ніж в ранках в освітній установі, адже тут збереться і більше діточок, і тривалість заходу однозначно буде більше. У зв'язку з цим вирушайте на подібні ялинки тільки тоді, коли дитина буде внутрішньо готовий до вільного спілкування в незнайомому місці. В іншому випадку така новорічна ялинка 2021-2022 для дітей може закінчитися негативними емоціями. Третій варіант проведення новорічного заходу - відвідування Льодового Палацу і, відповідно, перегляд Льодового Шоу.


Однак таке проведення часу можна вважати вдалим лише в тому випадку, якщо формат виступу передбачає безпосередню участь маленьких глядачів в шоу. Простіше кажучи, якщо дитина зможе (при відповідному умінні) встати на ковзани і покататися на льоду спільно з артистами, то такий Новий рік він запам'ятає на все життя. Ну і четвертим варіантом дитячої новорічної ялинки виступає самий бюджетний спосіб святкування: зустріч Нового року на природі. У цьому випадку успіх заходу повністю залежить від дорослих, від їх фантазії, бажання і фінансових можливостей.


картинка ранок для дітей на Новий рік


Правила поведінки на новорічних ялинках для дітей


Насправді всі нижчевикладені правила мають відношення тільки до дорослих, від яких безпосередньо і залежить, як саме їх дитина проведе час на святі.


Отже, в найпершу чергу батько, який супроводжує дитину, повинен мати з собою:

  • нитки і голку (для усунення невеликих дефектів в карнавальному костюмі);
  • щітку для одягу;
  • пляшечку води;
  • сухе печиво або тверді фрукти.


Крім цього, дорослим слід заздалегідь розповісти малюкові про те місце, куди вони йдуть, і про те, що там буде відбуватися. У цьому випадку ймовірність того, що дитина злякається і буде все свято стояти біля батьків, зводиться до мінімуму. Ну і, звичайно, нікому не зашкодить ще раз нагадати улюбленому чаду про елементарні правила пристойності, адже тільки так можна уникнути конфузних ситуацій.


Не забувайте, що Новий рік - в більшій мірі дитяче свято, тому подбайте про придбання квитків на новорічні ранки завчасно, приблизно за місяць.


Це цікаво:


Как отдыхаем на Новый год 2021-2022 в Украине

Какой будет зима 2021-2022 в Украине

Что попросить на Новый год 2021-2022

Нет отзывов
Добавить отзыв