Новорічні свічки 2022-2023

фото новорічні свічки


Кожна людина чекає від наступаючого Нового року щось дивовижне, нове і казкове. Такі відчуття залишаються в нашій душі ще з дитинства. Саме тому до кожного новорічного свята ми ретельно готуємося, радіємо ялинковим іграшкам, прикрасам і знайденим під ялинкою подарункам, тобто намагаємося створити собі і оточуючим відповідний настрій.


Зміст:


Головне зимове свято вже практично стоїть на порозі, і вже пора задуматися про новорічні прикраси будинку. Може пора згадати про традиції запалювати в новорічну ніч красиві свічки? Мерехтливі вогники є таким же незмінним атрибутом Нового року, як і прикрашена ялинка.


Уміння створити святковий настрій за допомогою свічок - абсолютно просте завдання, яке під силу навіть початківцям домашнім дизайнерам. Більшість новорічних композицій зі свічками стоять недорого. Їх можна купити готовими або зробити своїми руками.


зображення ідеї для новорічного декору


Новорічні свічки 2022-2023 - це прості білі свічки, кольорові ароматизовані, у вигляді новорічних ялинок або фігурок зимових персонажів і безліч інших варіантів. Але необхідно не просто розставити їх по квартирі, а скласти за допомогою свічок різні композиції.


Свічки до Нового року можна прикрасити штучним снігом з блискітками, розмістити їх в маленьких баночках або великих келихах, обернути ошатним папером або розбавити ялинковими прикрасами. Ніжно і казково виглядають тонкі високі свічки в оточенні сріблястих і золотистих намистин. Завершена і красива композиція виходить зі свічок і деяких природних матеріалів або спецій. Наприклад, за допомогою тонкої свічки, паличок кориці і пакувальної стрічки можна створити ефектний і ароматний новорічний ансамбль.


фотографія новорічна прикраса будинку


Традиційний і незвичайний декор свічками


Інший простий і красивий спосіб святково оформити новорічні свічки - це використовувати поряд з ними ягоди і фрукти. У відповідні широкі келихи треба насипати горобину, брусницю або ягоди винограду, поставити в центрі коротку свічку і прикрасити келих стрічкою або ялинковим намистом. А поставлена ​​поруч статуетка ангелочка доповнить композицію радістю і ноткою віри.


Традиційними елементами для прикраси новорічних свічок були і залишаються ялинові шишки. Разом з хвойними гілочками і ягодами шишки можуть створити в кімнаті святкову або романтичну атмосферу. Навіть якщо свічки поки не горять, вони виглядають чудово і святково.


картинка свічки до Нового року


Свічники з різдвяних льодяників


Якщо підключити фантазію, то за допомогою різдвяних льодяників, двостороннього скотча і свічок можна зробити оригінальні свічники. Нижню частину свічки слід обернути двостороннім скотчем і закріпити різдвяні льодяники по всьому колу свічки.


А як вам ідея декорувати свічки в'язаними прикрасами? Необхідно знайти старі вовняні шкарпетки і підшити краї з усіх боків, щоб вони не поширювали, і одягнути на свічники. Прикраси повинні бути трохи коротше склянок або інших обраних свічників, щоб запобігти горінню трикотажу від полум'я свічки.


фото традиційний і незвичайний декор свічками


Де можна розставити свічки


Свічками зазвичай прикрашають стіл, підвіконня, камінні полички або зону близько ошатної ялинки. Також новорічні свічки знайшли своє застосування в якості декоративного елемента святкового застілля. У центрі столу можна розмістити невеликий вінок з ялинових гілок, по колу якого розмістити 7 свічок. Ансамбль можна прикрасити шишками і сріблястими кульками. Така святкова композиція виглядає красиво і багато.Ідей для новорічного декору кімнати свічками дуже багато. Секрет створення новорічних композицій простий - фантазія, трохи часу і відповідні підручні матеріали. Нехай у вашому домі яскраво горять новорічні свічки, а свято буде найвеселішим і чарівним!


Це цікаво:


Как создать волшебный Новый год 2022-2023

Как выбрать новогоднюю елку 2022-2023

Аквагрим на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв