Новорічні сувеніри 2022-2023

фото новорічні сувеніри


Святкові сувеніри до Нового року 2022-2023


Чим старше стають люди, тим більше вони розуміють, що Новий рік - не просто чарівне, безтурботне свято. Це ще й досить клопітка подія, пов'язана з біганиною по різних магазинах і з фінансовими витратами.


Крім цього, новорічне свято вимагає від дорослих людей чималих розумових затрат, адже придумати корисні, оригінальні, що запам'ятовуються подарунки дітям, численним родичам, колегам, друзям, сусідам і просто знайомим досить проблематично. Що можна подарувати не надто близьким людям як новорічні сувеніри 2022-2023, щоб і привітати їх зі святом, і не сильно витратитися?


Ідеї ​​сувенірів на Новий рік


В першу чергу необхідно визначити коло подібних знайомих і розбити їх по групах:


Ялинкові прикраси
Припустимо, мова йде про вихователів в дитячому садку або про вчителів в школі. Для такої групи осіб можна придбати красиві скляні кулі, прикрашені ручним розписом або виконані у формі символу 2023 року. Зрозуміло, в межах одного навчального закладу підносити однакові подарунки не дуже добре, проте якщо часу до свята залишається зовсім небагато, то можна закупити і велику партію ідентичних ялинкових виробів.


Солодощі, хлопавки
Якщо продовжувати тему дітей, наприклад, сусідських, то для них кращими новорічними сувенірами стануть забавні льодяники, жувальний мармелад незвичайної форми або гучна, яскрава хлопавка.


Порада: не даруйте хлопавки дітям дошкільного віку, а більш старшим за віком хлопцям обов'язково пояснюйте стандартні правила безпеки (НЕ цілитися в свою голову або голову іншого, не підривати будинки і так далі).


Поліграфічна продукція
Зрозуміло, коли мова йде про колег по роботі, то вибір жартівливого подарунка тут недоречний. У зв'язку з цим такій групі людей зазвичай прийнято дарувати невеликі новорічні календарики, блокноти зі святковою символікою або щось, корисне для їх роботи.


У тому випадку, якщо вибором новорічних сувенірів для своїх підлеглих займається керівник, то він може зупинитися на продукції, що має символіку організації і, відповідно, свята.


зображення оригінальні, кращі сувеніри на Новий рік


Сімейні фотографії, фотоколажі
Якщо у людини є дуже далекі родичі, з якими він бачиться тільки на рідкісних ювілеях, то їм в якості новорічного сувеніра 2022-2023 він може піднести свої сімейні фотографії. Але і тут не рекомендується зупинятися тільки на звичайному фото, адже за допомогою різних графічних редакторів можна надати абсолютно будь-який ефект навіть зображенню, зробленому будинку на тлі килима.


А якщо надрукувати на святковій листівці фотографії всіх членів сім'ї і супроводити їх теплими, щирими побажаннями, то такий подарунок буде зберігатися довгі роки, нагадуючи про дарувальника тільки найкраще.


Талісмани, оберіги
Безумовно, в оточенні будь-якої людини знайдуться особистості, які свято вірять у всілякі захисні оберіги. Тому найкращим новорічним сувеніром для них стануть невеликі за розміром, виготовлені з колосків або виконані у вигляді м'якої іграшки.


Так само не варто забувати і про те, що існують різні оберіги, виготовлені з дорогоцінних матеріалів або дешевих сплавів. Нерозмінна монетка в гаманець, маленька підкова на удачу або лопата-загребушка - оригінальні новорічні сувеніри на подарунок, яким будуть дуже раді забобонні люди.Магнітики, брелоки
В останню чергу варто поговорити про таку категорію знайомих людей, як сусіди. Всі прекрасно розуміють, як важливо зберігати приятельські стосунки з тими, хто живе по сусідству.


У зв'язку з цим, чому б і не піднести такий групі знайомих недорогі, але корисні новорічні презенти, припустимо, магнітики у вигляді сніговика, собаки або брелоки у вигляді ялинки.


картинка ідеї новорічних сувенірів на подарунок


Сувеніри, виготовлені своїми руками
Звичайно, якщо людина володіє якимось талантом, то його можна і потрібно використовувати для створення новорічних презентів. Однак в тому випадку, коли коло просто знайомих людей досить велике, виготовити кожному подібний сувенір вкрай складно.


Тому прикладайте зусилля для створення подарунків на Новий рік 2022 своїми руками тільки для найближчих і рідних. Всім іншим можна придбати і готові вироби.


І не забувайте, що будь-який оригінальний новорічний сувенір потрібно обов'язково красиво оформляти. Будь то яскрава, святкова упаковка, невелика супровідна листівка зі стандартними побажаннями або навіть просто шоколадка, всі вони повинні демонструвати людині Вашу симпатію і Ваші щирі наміри.


Це цікаво:


Подарок мальчику на Новый год 2022-2023

Подарок мужчине на Новый год 2022-2023

Подарок Женщине на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв