Новорічні прикраси для вулиці 2022-2023

фото новорічні прикраси для вулиці


Традиційно за тиждень до Нового року багато людей починають прикрашати не тільки свою вітальню і інші кімнати, але двір і простір біля будинку. Як же приємно повертатися додому, де святкова атмосфера починається ще у дворі - всюди розвішані красиві гірлянди і яскраві іграшки, розставлені сніговики і декоровані санки.


Вуличний декор трохи відрізняються від кімнатного оздоблення. Новорічні прикраси для вулиці 2022-2023 повинні бути ретельно захищені від попадання вологи, не боятися перепадів вуличної температури і поривів вітру. Якщо використовувати звичайні новорічні іграшки або кімнатні світильники, то вони напевно зіпсуються від снігу і морозу. Тому, якщо у вас виникли цікаві ідеї новорічної прикраси двору, до нього необхідно підготуватися заздалегідь і ретельно.


зображення ідеї вуличних прикрас до Нового року


Як прикрасити двір до Нового року так, щоб було святково, красиво і безпечно? Є безліч варіантів - стандартних та оригінальних, бюджетних і не дуже, виконаних власними силами або які потребують відвідування супермаркетів.


Прикраса будинку, паркану, вхідних дверей або дерев біля ганку яскравими бантами. Строкаті банти додадуть простору біля будинку дійсно ошатний і святковий вигляд. Для виготовлення бантів можна використовувати широкі пакувальні стрічки.


Прикраса квіткових вазонів. Порожні вуличні вазони можна прикрасити ялиновими гілками, шишками або гілочками горобини.


фотографія новорічні прикраси для вулиці своїми руками


Ілюмінація будинку. Прикрашений гірляндами будинок однозначно буде в центрі уваги сусідів і перехожих. Вуличні гірлянди зазвичай закріплюються по кромці даху, по контурах вікон, на двері або на перилах сходів. Також не варто забувати про традиційну ілюмінацію дерев і кущів у дворі. Дуже ефектно виглядають дротяні конструкції у вигляді саней Діда Мороза, фігурок оленів його упряжки або великих сніжинок. Такі конструкції зараз можна знайти в багатьох магазинах.


Снігові замки і сніговики. Якщо в будинку живуть діти, то таку відповідальну справу можна доручити саме їм. Діти під керівництвом дорослих з задоволенням змайструють і те, і інше, і придумають ще що-небудь оригінальне і незвичайне.


картинка прикраси для вулиці на Новий рік


Декорування дому. Новорічне свято розкриється на всі 100%, якщо прикрасити вхідні двері або стіни будинку новорічними вінками, композиціями з ялинових гілок, надувними фігурками Діда Мороза, Снігуроньки, ялинки та інших традиційних зимових персонажів і предметів. Також для цих цілей підійдуть переносні ліхтарики, підвісні кашпо з новорічним декором і різні текстильні прикраси.


Ще одна ефектна варіація - новорічні свічки. Їх можна закріпити на гілках дерев, поставити в альтанці, розмістити біля ганку. Тільки попередньо слід обзавестися закритими красивими свічниками.


фото варіанти вуличних прикрас до Нового року


Оригінальні новорічні прикраси вулиці своїми руками напевно зроблять вас законодавцем дворової моди серед близьких сусідів. Наприклад, можна використовувати старі дерев'яні санки. Встановити їх біля ганку і поставити вуличний свічник із запаленою свічкою, навколо укласти зв'язки з шишок, гілочок туї і пластикових кульок.Новий рік був і залишається найулюбленішим святом дорослих і дітей. Прикрашати подвір'я майже завжди набагато веселіше і цікавіше, ніж декорувати кімнати. Тільки варто подбати про те, щоб вуличні прикраси до Нового року були безпечними для вас і оточуючих!


Це цікаво:


Как создать волшебный Новый год 2022-2023

Рождественский венок 2022-2023

Аквагрим на Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв