Новорічні прикмети 2022-2023

фото новорічні прикмети


А вам бувало цікаво - така відома приказка «Як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш!» Дійсно відповідає дійсності або це порожні слова? Багато людей абсолютно не вірять у прикмети і приказки, але тільки перед Новим роком навіть завзяті скептики починають цікавитися їхнім змістом, а також дотримуватися святкових традиції.


Новий рік - знакове свято, зустріти його слід гідно і красиво. А для цього треба звільнитися від усього зайвого і старого, як і від усього того, що може гальмувати рух вперед. Звільняючи дорогу в майбутнє, необхідно уважно придивлятися і до того, що відбувається навколо.


Зміст:

Новорічні знаки


Щоб Новий рік був щасливим і благополучним, йому треба влаштувати привітну зустріч. Для цього обов'язково необхідно прикрасити ялинку, не забувши повісити на ній кілька грошових купюр. Крім того, треба приготувати багато смачних страв і напоїв, розставити свічки і поставити на почесне місце фігурку господаря року. Це господарська тварина, тому під фігуркою треба розстелити нову серветку, а поруч покласти свіжі фрукти. Так як вона є невибагливою у їжі твариною, то краще зробити одним зі святкових страв просту кашу. Тоді весь рік в сім'ї буде достаток і благополуччя.


зображення незвичайні прикмети на Новий рік


  • У Новий рік слід входити без боргів, інакше всі 365 днів будуть затьмарені постійними грошовими проблемами.
  • А якщо зустрічати Новий рік з порожньою кишенею, то можна в нужді провести і весь рік. Тому не забудьте покласти в кишеню кілька монеток або купюр. А коли проб'є північ, то треба тихенько пошуршати купюрами або поворушити монетки.
  • Поширена і результативна народна прикмета - в келих з новорічним шампанським треба кинути чисту монету. Напій слід випити до дна, а монетку заховати в потаємне відділення гаманця. Вона обов'язково принесе господареві фінансову незалежність.
  • Щоб відносини в родині були міцними і щасливими, то під час дзвону курантів подружжя повинні міцно взятися за руки. 
  • Незвичайна новорічна прикмета - якщо ввечері напередодні приходу свята хтось із домочадців починає чхати (і це не пов'язано із застудою або алергією), то таке чхання провісник щасливого року.
  • Зустрічати Новий рік в обновці - значить весь рік складеться вдало і прибутково.
  • У святкову ніч категорично не можна лаятися, сперечатися або плакати - це погані прикмети.
  • Щоб гроші в Новому році не переводилися, краще домовитися зі своїми боржниками, щоб вони повернули вам борги до настання півночі 31 грудня.
  • Випадково розбити ялинкову іграшку на свято - хороша прикмета. Кажуть, що вона обіцяє несподіване грошове надходження.
  • А ось розбитий келих за святковим столом попереджає про сімейну сварку.

фотографія новорічні прикмети для дівчат


Прикмети для дівчат


Напевно, незаміжні дівчата намагаються дотримуватися всіх традиції і слідувати прикметами, які допомагають влаштувати особисте життя.


Які прикмети на Новий рік для дівчат треба взяти на замітку:


• прибирання будинку перед Новим роком треба робити 30 грудня, а не прямо перед святом, інакше кавалери будуть обходити вас стороною;
• меню для свята повинна скласти сама дівчина, та й готувати краще їй самій. А якщо при готуванні дівчина випадково поріжеться ножем, то незабаром будуть заручини;
• новорічну зачіску і макіяж незаміжнім дівчатам треба робити без свідків;
• чим швидше гості сядуть за новорічний стіл, тим швидше дівчина вийде заміж.


картинка прикмети на Новий рік на вулиці


Новорічні прикмети на вулиці


У чарівну новорічну ніч всі події поза домом теж матимуть значення і служитимуть підказкою для подальших подій. Якщо на вулиці вам зустрінеться сліпа людина, то у вашому житті незабаром відбудуться серйозні зміни. Торкатися вони будуть ваших поглядів на життя.


Якщо гуляючи, ви раптом спіткнулися на ліву ногу, то ваші важливі справи можуть «забуксували». Якщо ви оступилися на праву ногу, то перешкоди можуть виникнути в особистому житті.Прихильності долі можна домогтися різними способами. Доброю новорічної прикметою 2021-2022 завжди була і залишається допомога нужденним людям. Можливо, вашим сусідам необхідний теплий одяг, гроші на ліки або у них немає за що купити навіть солодку булку. Обов'язково допоможіть їм, тільки потрібно постаратися зробити це непомітно.


Це цікаво:


Новогодняя магия 2022-2023

Новогодние заговоры 2022-2023

Новогодние ритуалы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв