Новорічні подарунки країн світу 2022-2023

фото новорічні подарунки країн світу


Новий рік - веселе сімейне свято, яке відзначається в усьому світі. У різних країнах склалися власні незвичайні традиції, які стосуються проведення самого свята, а також вибору новорічного подарунка. У деяких країнах прийнято просто дарувати цукерки, в інших - хороший чай або каву. Дізнатися, як дарують подарунки в різних країнах, корисно і цікаво. Такі знання допомагають не тільки отримати нову інформацію і збагатити ерудицію, а й поповнити власний запас ідей для святкових сюрпризів. Адже Новий рік не за горами і вже пора замислюватися про подарунки для близьких і рідних людей.


Зміст:


Подарункові ідеї та традиції різних країн


Французи і новорічні сюрпризи


Веселі французи є прихильниками оригінальних і нерідко зовсім непрактичний подарунків. Також жителі Франції не люблять витрачати багато грошей на презенти, тому часто дарують один одному статуетки з новорічною тематикою, листівки, вино або м'які іграшки.


Жителі Ісландії - геть старий одяг


Різдво і Новий рік в Ісландії є одними з улюблених свят. Ісландці вірять в різні забобони і перекази. Відповідно до одного з них, щоб напередодні Різдва уникнути зустрічі зі страшним Йольскім котом, необхідно отримати в подарунок новий одяг і обов'язково надіти його на свято. А ось тих, хто в Святвечір сідає за стіл в старому одязі, Йольскій кіт рано чи пізно наздоганяє і навіть з'їдає.


Очікування удачі в Китаї


У Піднебесній кожна важлива подія пов'язана з різними символами і прикметами. Близьким і дорогим людям китайці дарують хоч і невеликі, але символічні подарунки. Наприклад, для щастя і сімейної гармонії вони готують парні предмети: дві чайні піали з порцеляни або два красивих свічника. А ось як традиційного подарунка жителі Китаю підносять один одному червоні конверти з грошовими купюрами.


зображення як дарують подарунки на Новий рік


Американці і розважливість


Жителі Сполучених Штатів люблять дарувати і отримувати дорогі подарунки з розмахом. Під новорічною ялинкою часто розміщується дорога косметика, сумочки від відомих дизайнерів, колекційні вина та інші недешеві вишукування. Важливий нюанс: в коробці з подарунком обов'язково присутній чек, щоб одержувач подарунка зміг повернути його в магазин, якщо щось не сподобалося.


Оригінальні новорічні подарунки в різних країнах


Поліно в Каталонії


Новорічні подарунки країн світу можуть бути дуже своєрідними. Наприклад, каталонці - великі оригінали. Кожен житель країни знаходить або купує спеціальну порожню всередині колоду, яка зветься «кагати», що в перекладі звучить, як «какао поліно». Саме в порожнечу поліна і буде потім захований новорічний сюрприз. Поліну прилаштовують ніжки і малюють забавну мордочку. Багато каталонців навіть накривають поліно пледом і надягають шапочку, щоб смішному чоловічку не було холодно.


Кагати в будинку стоїть ще з початку грудня. Його укладають спати і навіть годують фруктами. А напередодні Різдва малюки починають легенько бити дерев'яного чоловічка прутиком і співати святкові пісеньки, щоб з нього посипалися цукерки та інші подарунки.


картинка як дарують подарунки на різдво


Мексика - незвичайний пиріг з немовлям


Подарунки на Різдво в різних країнах нашої планети дуже різноманітні. Наприклад, мексиканці не надають так багато уваги різдвяним і новорічним подарункам, але обожнюють ходити один до одного в гості, а також на святкові вечірки аж до Різдва. У Мексиці існує дуже цікава традиція: в ніч перед Різдвом мексиканці влаштовують велику вечірку з «королівським пирогом» із заздалегідь захованої там фігуркою маленького Ісуса. Кому дістанеться шматок пирога з фігуркою, тому в наступному році належить готувати наступну велику вечірку перед Різдвом і виготовляти «королівський пиріг».


фотографія новорічні подарунки в різних країнах


Німеччина - країна з сюрпризом


Німці дуже винахідливі люди. У країні прийнято в перших числах грудня дарувати один одному спеціальний календар, в якому розміщені 24 віконця. У цих маленьких нішах заховані маленькі сюрпризи або шоколадки. Таким чином, відраховуючи кожен день до улюбленого різдвяного свята, кожен житель Німеччини отримує маленький сюрприз. Дуже часто такі календарі для рідних і близьких німці роблять самостійно.


фото подарунки на Новий рік в різних країнах


Підхід до вибору подарунків на Новий рік 2022-2023 в різних країнах відкриває перед нами характерні особливості народів і національностей світу. У нашій країні також існує безліч традицій дарування подарунків, головне - щоб вони були подаровані з душею.Це цікаво:


Народные приметы января

Новогодняя анимация 2022-2023

Новогодние коты 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв