Новорічні подарунки клієнтам 2022-2023

фото новорічні подарунки клієнтам

Корпоративні подарунки на Новий рік 2022-2023 для клієнтів


Кожен бізнесмен, навіть тільки початківець починаючий розкрутку свого бізнесу, зобов'язаний усвідомлювати, для чого потрібні новорічні подарунки корпоративним клієнтам. Якщо відповідь на це питання Вами ще не знайдена, то давайте розбиратися. Отже, в першу чергу подібні презенти сприяють підвищенню лояльності до компанії, а в другу чергу вони ненав'язливо дозволяють демонструвати клієнту, як до нього ставляться в організації.


Примітно, що всі такі корпоративні подарунки діляться на кілька видів:

 • корисні, але неоригінальні;
 • корисні, але оригінальні;
 • даремні і неоригінальні;
 • даремні і оригінальні.


Вибір того чи іншого підвиду безпосередньо залежить від стратегії компанії дарувальника, від її бюджету та від роду діяльності фізичної або юридичної особи, яка виступає в ролі клієнта. Крім цього, новорічні презенти для різних клієнтів можуть відрізнятися і за вартістю. Так, припустимо, витратитися на придбання новорічного подарунка для VIP-клієнта коштує трохи більше, ніж при покупці подарунка для звичайного контрагента.


Новорічні подарунки клієнтам, як не помилитися з вибором


Як виділити корпоративний подарунок серед маси інших подарунків, щоб приємно здивувати клієнта? Як не залишитися перед Новим роком без грошей, витративши весь бюджет на закупівлю подарунків?:

 • Починайте вирішувати питання з корпоративними подарунками заздалегідь (за місяць - два до настання Нового року), щоб в результаті за них не переплачувати
 • Обов'язково ідентифікуйте подарунок, розміщуючи на ньому свій логотип, але не прагніть до того, щоб логотип займав всю поверхню
 • Купуйте людям творчих професій оригінальні презенти, іншим клієнтам - корисні
 • Підходьте до вибору корпоративного подарунка з усією відповідальністю, прагніть до того, щоб він повністю відповідав роду діяльності клієнта
 • Уникайте крайнощів, оскільки занадто дорогий подарунок може бути невірно витлумачений, а надоригінальний презент може навіть образити одержувача
 • Не відмовляйтеся повністю від новорічних подарунків, навіть якщо бюджет не дозволяє їх придбати, адже існують і умовно-безкоштовні варіанти поздоровлень


зображення що подарувати корпоративним клієнтам на Новий рік


Що подарувати клієнтам на Новий рік


Стандартні подарунки (блокноти, ручки, настільні календарі, візитниці, щоденники)
Подібні корпоративні презенти відносяться до категорії корисно-неоригінальних, їх можна підносити всім клієнтам, за винятком особливих контрагентів, а так же співробітникам фірми.


Корисні подарунки (книги, годинники, електронні обчислювальні пристрої)
Вибір подібних презентів завжди пов'язаний з ризиком, адже володіючи малою кількістю інформації про клієнта можна просто помилитися з корпоративним подарунком.


Однак існує кілька хитрощів, які допоможуть уникнути найпоширеніших помилок:

 • купуючи книгу, уникайте покупки художніх творів.
 • Вибираючи настінні або підлогові годинники, шукайте моделі з мінімальним декором і з максимально тихим ходом.
 • Купуючи калькулятор, зупиняйте свій вибір на оригінальних моделях (наприклад, з прозорим корпусом).


Оригінальні подарунки (флешки незвичайної форми, антистресові речі, головоломки)
Тут знову ж таки необхідно зробити поділ оригінальних новорічних подарунків клієнтам 2022-2023 на корисні й марні. Так, припустимо, антистресова розфарбовка для дорослих - корисний презент, а яка-небудь скляна куля, призначена для прикраси інтер'єру - явно даремний.


Бюджетні подарунки (кулі на ялинку, чашки, футболки, магніти)
В даному випадку акцент робиться не на вартість презенту, а на його яскравість і помітність логотипа. Тому, наприклад, якщо мова йде про чашку, то одну з її сторін повністю повинен займати логотип, а на другій стороні можуть бути присутніми стандартні новорічні побажання.


VIP-подарунки (настільний глобус з незвичайною функцією; різьблені дерев'яні шахи, вічний механічний маятник)
Наспіх купувати солідні новорічні сувеніри можна, оскільки подібна категорія презентів повинна потрапляти точно в ціль. Простіше кажучи, піднесений корпоративний подарунок зобов'язаний ідеально вписуватися в ту сферу, для якої він і призначений. Наприклад, глобус, який в темряві ще і показує карту зоряного неба, не повинен зовні вибиватися з стилістики робочого кабінету клієнта.


Умовно-безкоштовні подарунки (вітання з Skype, електронною поштою або за допомогою будь-якого мессенджера)
Важливе правило: вітаючи клієнтів по електронній пошті, вибирайте не вульгарні віртуальні листівки та використовуйте не надто особистий текст привітання.


Гастрономічні подарунки (алкоголь, кошики з фруктами, шоколадні набори)
Якщо компанія дарувальник працює в подібній сфері, то їстівні новорічні подарунки, на яких нанесено логотип компанії, сприйматимуться всіма клієнтами прихильно. У всіх інших випадках такими корпоративними презентами можна доповнювати і подарунки з інших категорій.


картинка сувеніри з логотипом компанії


І останнє, не всі новорічні подарунки з логотипом компанії можуть відразу по прямій доходити до клієнта. Припустимо, Ви вирішили напередодні свята зайнятися благодійністю і, як варіант, хочете допомогти найближчого дитбудинку. Поговоріть з його директором і попросіть, щоб діти своїми руками намалювали для Діда Мороза новорічні картинки або самі для нього створили новорічні листівки.Подаруйте плоди дитячої творчості своїм клієнтам на Новий рік 2022 у якості подарунка, і запропонуйте їм приєднається до Вашої доброї справи. Цілком ймовірно, що вже через рік кілька організацій вважатимуть за краще витратити кошти на благодійність, а не на закупівлю корпоративних подарунків.


Це цікаво:


Подарки семье на Новый год 2022-2023

Бизнес-подарки на Новый год 2022-2023

Идеи новогодних подарков 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв