Новорічні подарунки дітям співробітників 2022-2023

фото новорічні подарунки дітям співробітників


Дитячий подарунок - незмінний і прекрасний атрибут будь-якого свята, тим більше, якщо мова йде про святкування Нового року. Зрозуміло, що всі діти отримують на свято маленькі і великі сюрпризи від батьків, Діда Мороза, бабусь і дідусів, друзів і хресних батьків. Але особливо приємно, коли організація, в якій з ранку до вечора працюють мама або тато дитини, передає для малюка новорічний подарунок.


Зміст:


Турботливі та уважні керівники завчасно вирішують всі питання з новорічними подарунками від підприємств для дітей своїх співробітників. Подарунки дітям на Новий рік не повинні бути дорогими або ексклюзивними. Презенти для дітей працівників більше говорять про те, що в колективі панує атмосфера взаєморозуміння і поваги до сімейних цінностей. Новорічні подарунки підприємство може закуповувати за свій рахунок. Також на великих підприємствах, де є профспілкові організації, часто передбачені новорічні подарунки від профспілок.


Процедура закупівлі подарунків для дітей співробітників строго і чітко регламентована. У ній зазвичай бере участь кілька підрозділів підприємства: відділ кадрів, бухгалтерія, економічний відділ і інші підрозділи. Найчастіше керує закупівлею подарунків один із заступників керівника. Під його керівництвом заздалегідь складаються списки співробітників, які мають дітей, прораховується кошторис закупівлі, вибираються новорічні подарунки, які потім оплачуються і доставляються на підприємство. Ця нудна виробнича рутина, результат якої - новорічні подарунки дітям співробітників 2022-2023 потрапляє в руки адресатів.


Кілька простих варіантів подарунків


Традиційно можна подарувать дітлахам солодкі новорічні набори або символи наступаючого року. Можна використовувати корпоративні кольори в упаковках до подарунків, щоб співробітники могли повною мірою відчути причетність до спільної справи.


Відмінними подарунками для дітей стануть енциклопедії, книги, настільні ігри, альбоми для малювання, фломастери і фарби. Майже всім дітлахам подобаються конструктори Лего, м'ячі, оригінальні настільні годинники. Можна купити інші іграшки - окремо для дівчаток і хлопчиків. Перед Новим роком подарункових справ майстри пропонують придбати дітям невеликі смачні сувеніри у вигляді шоколадних пряників, новорічних зірок з тіста, а також солодкі марципани.


зображення подарунки дітям на Новий рік від підприємстваІнші цікаві подарунки


Веселою і чудовою розвагою на Новий рік для дітей, крім солодощів та іграшок, може стати організація новорічної програми за участю батьків і дітей. Для цього можна замовити велике кафе або, якщо дозволяє приміщення, організувати свято прямо в офісі. Краще скористатися послугами дитячих аніматорів, які займаються проведенням веселих виїзних свят. Аніматори - професійні актори, педагоги і досвідчені ведучі. Головне завдання такого свята - здивувати і порадувати всіх запрошених хлопців, а основне - направити енергію маленьких бешкетників і їх батьків в створення спільного новорічного дива. Крім святкової програми слід замовити для маленьких і дорослих гостей піцу, смачні солодкі закуски і напої. В кінці свята можна роздати приготовані подарунки.


Відмінним рішенням може бути замовлення Діда Мороза зі Снігуронькою або іншими популярними мультяшними героями додому до працівників, які мають дітлахів. Після привітань і невеликих веселих конкурсів Дід Мороз може вручити новорічні сюрпризи.


картинка подарунки дітям на Новий рік від профспілки


На свято - всією сім'єю


Останнім часом керівники великих процвітаючих фірм дарують для своїх співробітників і їхніх дітей цікаві екскурсії, які дозволяють краще пізнати своє або сусіднє місто, їх пам'ятки або просто цікаві місця. Замість досить тривалих екскурсій, які будуть нецікаві маленьким дітям, можна організувати відпочинок для всієї родини в парку атракціонів, катання на ковзанах, похід в більярд, боулінг або проходження квесту. Деякі керівники оплачують працівникам з дітьми квитки в цирк, кіно або святкове шоу.


Новорічні подарунки дітям співробітників 2022-2023 - це традиційний, але також, і особливий знак уваги співробітникам та їхнім дітям. Сучасне життя, яке проходить в поспіху і постійній тривозі кудись спізнитися, тільки в Новий рік дозволяє трохи сповільнитися і провести час в родині. І тому невеликі і приємні знаки уваги від підприємств у вигляді подарунків дарують по-справжньому позитивні емоції.
Це цікаво:


Новогодние подарки клиентам 2022-2023

Бизнес-подарки на Новый год 2022-2023

Новогодние подарки коллегам 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв