Новорічні подарунки батькам 2022-2023

фото новорічні подарунки батькам


Новий рік - найщасливіший і улюблена пора ще з дитячих років, яке у кожної людини асоціюється з казками, чудесами і традиційними подарунками. Подарунки - найважливіша складова частина свята і, в якійсь мірі, дух Нового року.


Зміст:


Напередодні зимових свят у вас напевно заплановані візити до батьків, а також в сім'ю свекра і свекрухи. Ми йдемо в гості не з порожніми руками, а з новорічними презентами. Обраними подарунками для всіх батьків ми вносимо в їхнє життя щось нове, корисне, даруємо їм частинку любові і поваги.


Новорічний презент може їх радувати, зігрівати, підтримувати здоров'я і життєвий тонус, дарувати гарний настрій і позитивні емоції. Тому до вибору подарунка для батьків слід поставитися серйозно - цукерками та мандаринами точно обійтися не можна.


Які подарунки можна робити - ідеї подарунків батькам


У разі, якщо ваш чоловік постійно зайнятий на роботі, то вибір новорічного презенту для його батьків ляже на ваші плечі. Нерідко вибір такого подарунка ставить в нелегке положення багатьох жінок. Тому, не відкладаючи справу в довгий ящик, в найближчі вільні грудневі вихідні беріть чоловіка за руку і вирушайте за покупкою подарунка для його батьків. Чоловік все-таки краще знає своїх батьків, тому допоможе визначитися, який новорічний подарунок батькам 2022-2023 стане бажаним і корисним.


зображення ідеї новорічних подарунків для батьків


Що подарувати свекрусі на Новий рік


Якщо ви вирішили зробити не один спільний подарунок для двох батьків, а роздільні, то спочатку слід визначитися з презентом для мами чоловіка. Щоб не засмутити свекруху банальним сувеніром або шампанським з цукерками, необхідно з'ясувати її останні захоплення, і спробувати вибрати щось, виходячи з цього. Свекруха любить в'язати? Обов'язково купіть їй книги зі схемами малюнків і описом модних моделей, набори спиць або гачків, мотки якісної вовни для в'язання. Якщо мама чоловіка - любителька голок, бісеру та вишивання, то зверніть увагу на готові набори для вишивальниць. Доповнити презент можна різнокольоровим бісером, нитками для вишивання і журналами зі схемами вишивок.


Ваша свекруха обожнює свою домашню кішку? Красива лежанка і піврічний запас корму досить зменшать витрати на утримання кішки і будуть гідно оцінені свекрухою, як знак уваги від невістки.


Також хорошим подарунком може стати модна шаль, рушник, красива скатертина, декоративна статуетка, кімнатна квітка. Свекрухи, безумовно, сподобається акційний купон для знижки в магазин косметики або симпатичні подушки на диван.


А ось помилковим вибором новорічного сюрпризу для свекрухи може виявитися віковий, хоч і дорогий, крем, тапочки або домашній одяг, нічна сорочка, традиційні шампуні, гелі або дезодоранти.Новорічні подарунки для свекра


Традиційно питання, що подарувати свекру на Новий рік, жінок не сильно турбує. Подарунки для батька чоловіки часто підбирають самостійно без участі жінок в даному заході. Але якщо вам хочеться зробити особливий крок в цьому напрямку і поліпшити ваші стосунки зі свекром, виберіть для нього не дуже дорогий особистий презент.


Шукати слід в наступних областях:


• полювання, риболовля, збирання грибів та лісових ягід. Можуть стати в нагоді будь-які аксесуари, приладдя та інші елементи екіпіровки - блешня, новий термос, складаний стільчик, плетений кошик з кришкою, потужний ліхтар, спальний мішок та ін.;
• улюблені сад і город. Тут список подарунків необмежений - від рідкісного насіння рослин до незвичайного виду лопати;
• спортивні дрібнички. Якщо свекор піклується про здоров'я, бігає вранці або відвідує зал з тренажерами, підтримайте його порив і придбайте йому спортивний костюм, гантелі або зручне взуття. Зрозуміло, подарунок, пов'язаний зі спортивною спрямованістю, слід супроводити щирим побажанням довгих років життя і здоров'я.


Люблячий син може вибрати для батька нові електричні інструменти, необхідні запчастини і аксесуари для автомобіля і інші подарунки, відповідні захопленням тата.


картинка що подарувати свекру і свекрусі на Новий рік


Загальні новорічні сюрпризи


Для батьків чоловіка можна вибрати загальний подарунок, який буде однаково приємний і свекру, і свекрухи. Нехай вони відпочинуть від побутових проблем в найближчому будинку відпочинку або санаторії, або з'їздять в місто їх молодості, де вони вперше зустрілися. Батьки домосіди, які цінують затишок і спокій, зрадіють мультиварці, соковижималці або новому телевізору.


Обов'язково варто прикласти до будь-якого подарунку батьком чоловіка приємну дрібницю, яка викличе посмішку, наприклад, симпатичну листівку або коробку цукерок. А вручаючи подарунок, неодмінно слід сказати батькам кілька теплих слів про те, як ви їх любите і цінуєте.


Це цікаво:


Новогодние подарки папе 2022-2023

Новогоднее похмелье 2022-2023

Новогодние подарки брату 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв