Новорічні передбачення 2022-2023

фото новорічні передбачення


Напевно, кожному з нас іноді хотілося б зазирнути в майбутнє. Деяким людям важливо знати про завтрашні справи в особистому житті, когось цікавлять питання бізнесу, а для інших гостро стоїть проблема майбутніх доходів. Найпопулярнішим періодом для майбутніх прогнозів завжди були і залишаються новорічні дні і Різдво. І якщо на Різдво багато пророцтв збуваються, то на Новий рік дані пророкування серйозними назвати складно.


Зміст:


Швидше за все, вони будуть жартівливими і прикольними. Це буде свого роду розвага і веселощі, а не серйозний ритуал. Під бій курантів можна подарувати друзям, колегам або батькам приємні гумористичні передбачення, хоча хто знає, може бути зірки складуться таким чином, що ваші чудові прогнози здійсняться.


Оформлення новорічних передбачень 


Пророцтва 2022-2023 можна оформити в декількох варіантах:

  • роздрукувати на папері, згорнути в красиві рулончики або трикутники, скласти всі прогнози в красиву вазу або новорічну шапку Діда Мороза і запропонувати гостям вечора витягнути свій прогноз на майбутнє. Новорічні передбачення на папірцях можна перев'язати атласними стрічками або скріпити яскравою печаткою;
  • можна оформити передбачення з фантазією. Найчастіше досвідчені господині печуть печиво, в яке вкладають невеликі записки з пророцтвами. Якщо не хочеться пекти таке печиво, то можна купити звичайні солодощі і обернути кожну вкусняшку в красивий обгортковий папір з текстом передбачення. Гості під час новорічного застілля будуть по черзі тягнути печиво і дізнаються, що ж їм очікувати в наступному році. Новорічні передбачення для печива слід робити невеликими і лаконічними.


Для того, щоб вибрати форму і текст передбачення, необхідно врахувати наступні моменти - на якому новорічному святі будуть вручатися печиво або записочки (корпоратив, сімейна вечірка або веселі посиденьки з друзями) а також кількість і вік присутніх. Адже побажання дітям і дорослим значно відрізняються один від одного.


Багатьом людям подобається, коли тести пророкувань написані віршами. Зрозуміло, придумати вірш складніше, ніж написати кілька коротких речень або словосполучень. Писати потрібно так, щоб було приємно самому отримати таке ж пророцтво, адже сенс цього заходу в веселих і позитивних емоціях оточуючих.


зображення прикольні тексти передбачень на Новий рік

Куди скласти тексти з прогнозом на майбутнє


Печиво з текстом передбачень можна скласти в красиву вазу або коробку і по черзі роздавати всім гостям. Також коробку з печивом можна просто розмістити на видному місці, щоб гості свята могли вільно підходити і вибирати печиво з ворожінням.


Записки з текстом передбачень можна роздавати всім за столом, або в нагороду за виголошений тост, або також залишити на столі і пропонувати брати папір за участь в конкурсах і вікторинах.


Якщо оформити передбачення на новорічних листівках або у вигляді послань від Діда Мороза, то можна розкласти їх близько приладів на столі, де сидить кожен гість. Наприклад, заховати в серветці або підкласти під обідню тарілку. В такому випадку, можна трохи схитрувати і розмістити тексти побажань, виходячи з особистості гостя.


картинка новорічні передбачення на папірцях для печива


Що можна писати в записках з передбаченнями


Звичайно ж, більшість текстів передбачень на Новий рік наївні і банальні, але такі сюрпризи нікого не залишають байдужими.


Які майбутні прогнози гарантовано можуть подарувати гарний настрій і посилити відчуття свята:


- Новий рік для вас буде найвдалішим і незабутнім. 365 днів феєрверку подій і можливостей. Головне, уважно дивитися по сторонах, щоб не упустити яскравий хвіст удачі!
- Гармонія і щастя чекають вас в наступаючому році! Нарешті настає той період, коли у всіх сферах вашого життя буде стабільний баланс і рівновага. І як результат, ви будете спокійні і щасливі!
- Ви і так улюбленець долі, але наступний рік принесе вам ще більше приємних подій. Ви зустрінете нових друзів, отримаєте підвищення на роботі, а грошових коштів вистачить і на ремонт, і на відпочинок, і на інвестиції в своє майбутнє!
- Ваш наступний рік - це низка приємних сюрпризів і розваг. Можливо, що цей рік відкриє ваше серце для любові і щастя!
- Новий рік для вас почнеться з доброти. Поділіться своїми відчуттями з оточуючими!
- Приємні приголомшливі моменти, приголомшливі успіхи і яскраві відносини з коханими - ось що чекає вас в наступаючому році! Насолоджуйтесь - цей рік ваш!Для хороших друзів можна написати кілька прикольних новорічних передбачень.


Наприклад:


«З цього року кожний день буде для вас як щаслива пятница!»
«Побільше посміхайся - це всіх дратує!»
«Кілька років мрієш про відпустку - в цьому році мрії збуваються


Єдине, що повинно об'єднувати всі новорічні передбачення, - це добро і позитив. Інакше ваші домочадці, колеги або друзі можуть образитися, а в новорічну ніч таких емоцій бути не повинно. Тільки щастя і веселощі!


Це цікаво:


Новогодние конкурсы и игры 2022-2023

Прогноз погоды на 2022 год в Украине

Осень 2022 в Украине

Нет отзывов
Добавить отзыв