Новорічні конкурси та ігри 2022-2023

фото новорічні конкурси


Новорічна ніч - це не тільки подарунки, щедре застілля і перегляд святкових телевізійних програм. Таке проведення часу досить нудне і одноманітне. Можна урізноманітнити нічні посиденьки танцями, прогулянками по місту, а також організувати новорічні ігри для компанії, щоб гості не почали відверто позіхати і збиратися по домівках.


Зміст:


Існує безліч спеціально придуманих ігор, розваг і конкурсів, які швидко розвеселять навіть найсерйозніших гостей на святі. Тому, слід заздалегідь потурбуватися про розважальні сценарії свята і підготуватися до новорічних конкурсів 2022-2023. Адже багато які з них вимагають деякого реквізиту і заздалегідь підготовлених атрибутів. Також необхідно заготовити жартівливі призи, які повинні отримати переможці.


зображення веселі ігри на Новий рік


Новорічна вечірка - сміх і веселі конкурси


«Відгадати новорічний напій»

Відмінний конкурс, з якого можна починати або продовжувати застілля. Вибирається дві або три пари сміливих гравців, необов'язково питущих, але які розбираються в різних спиртних напоях. У кожній парі одній людині зав'язують очі і саджають в сторонці. В цей час другий з гравців робить коктейль з напоїв, що стоять на столі. Можна використовувати 2-3 алкогольні напої, різні соки і інші рідини. Коктейль пропонується для дегустації гравцеві з зав'язаними очима, який повинен назвати всі складові коктейлю. Переможцем оголошується той гравець, який назве всі (або майже всі складові) і зробить це найшвидше. Приз - пляшка шампанського!


Смішний «Конкурс для сімейних пар»

Чоловіки і дружини сідають подалі один від одного, їм видається по листку паперу. Вони повинні написати стовпчиком 10 найменувань тварин, птахів, комах або інших представників фауни, можна вибирати будь-яких смішних тварин, наприклад, лінивця, коала або вомбат. Потім ведучий забирає листи і починає зачитувати написане, але додаючи кілька заготовлених фраз.


Наприклад, листочок чоловіка:
1. Ласкавий, як (і озвучує першу написану тварину);
2. За кермом автомобіля, як ...
3. У ліжку з дружиною, як ...
4. У кабінеті стоматолога, як ... і так далі.


Листочок дружини:
1. Усміхнена, як ...
2. З підлеглими, як ...
3. Зі свекрухою, як ...
4. Красива, як ... і так далі всі 10 тварин.


Спробуйте, буде весело!


Чутлива «п'ята» точка

У цьому смішному конкурсі можуть брати участь всі бажаючі. Заздалегідь слід підготувати невеликі предмети, наприклад, м'ячики, дирокол, флакон духів, телефон та ін. В кімнаті розставляються стільці, на яких розміщуються предмети. В цей час всі охочі повинні стояти обличчям до глядачів і не бачити розкладені речі. Ведучий подає сигнал і всі учасники сідають на стільці з предметами і намагаються без допомоги рук і не підглядаючи, визначити, на якому предметі вони сидять. Хто перший впорається із завданням, той отримує в подарунок новорічну кульку.


картинка новорічні конкурси для дорослих і дітей


Веселі конкурси на новий рік для сім'ї


«Малюнки - все навпаки»

Такий конкурс підійде для дітей, хоча брати участь можуть всі. Учасникам видається чистий папір, можна розмальовки та фломастери. Гравці повинні щось намалювати або розфарбувати лівою рукою, а якщо учасник лівша, то правою. Малювати можна портрети, новорічну ялинку, Діда Мороза та інших зимових персонажів.


«Що ми хочемо побажати»

Таку гру можна використовувати не тільки в домашній обстановці, а й на новорічному корпоративі. Необхідно підготувати дві місткі шапки, в одну з яких покласти листочки з іменами гостей (співробітників), в іншу - жартівливі або серйозні побажання. Потім ведучий навмання дістає по одному папірцю з кожної шапочки і зачитує конкретному гостю вибране побажання.


Веселі новорічні ігри для дорослих


«Швидко зняти прищіпки»

Можуть брати участь 3-4 різностатеві пари. Всім учасникам зав'язують очі. Далі ведучий конкурсу прикріплює до одягу кожного гравця 6-7 прищіпок для білизни. За командою кожна пара намагається навпомацки відшукати і прибрати всі прищіпки один з одного. Конкурс виграє та пара, яка швидше за всіх зніме прикріплені прищіпки. Весело, якщо конкурс проводиться під музику. Приз - ті ж прищіпки.


«Шапочки і танці»

У конкурсі повинні бути обрані 2 команди по 5 осіб. Заздалегідь готується 5-ти метрова мотузка. Через кожен метр до мотузки пришиваються новорічні шапочки. Гравці надягають шапочки на голови і танцюють під ритмічну музику. Виграє та команда, у яких шапочки на головах залишаються на місці. Тільки учасників конкурсу необхідно попередити, що шапочки руками притримувати не можна.


«Новорічна пісня року»

Брати участь можуть всі бажаючі. Заздалегідь необхідно підготувати смужки паперу і написати на них слова, пов'язані з новорічною тематикою, наприклад, ялинка, сніг, свічка, Снігуронька, Дід Мороз, кулька тощо. Також для конкурсу знадобиться новорічна шапочка, в яку треба помістити листочки зі словами. Гравці по черзі тягнуть з шапки листочки. Прочитавши слова на папері, учасники конкурсу повинні виконати пісню (хоча б один куплет), де згадується дане слово. Призи переможцям - шоколадки.Веселі конкурси на Новий рік можна перераховувати до безкінечності. Головне, щоб організатор таких конкурсів та ігор враховував вік і темперамент гравців, щоб ніхто не засмутився і не образився.


Це цікаво:


Погода осенью 2022 в Украине

Прогноз погоды на 2022 год в Украине

Осень 2022 в Украине

Отзывы
Добавить отзыв