Новорічні хлопавки 2022-2023

фото новорічні хлопавки


Улюблений і радісний новорічне свято завжди хочеться зустріти з хорошим настроєм і вогником. Адже враження про нього повинні зігрівати людину весь наступний рік. Щоб яскраво і шумно відзначити свято, багато людей купують різні салюти, бенгальські вогні, петарди і хлопавки. Без цих аксесуарів вже неможливо уявити собі свято.


Новорічні хлопавки викликають у дітей непідробну радість! Але, як відомо, багато атмосферних атрибутів не завжди є якісними і безпечними. Тому деякі батьки побоюються купувати різні піротехнічні пристрої в магазинах і тим більше на ринку. Також багато дітей лякаються гучного звуку, який видає фабрична хлопавка. Тому, коли настає новорічна пора, приходить час зробити різнокольорову веселу хлопавку своїми руками. Так можна зберегти тишу, не думати про те, що щось піде не так, і в той же час створити святкову атмосферу.


зображення хлопавка на Новий рік


Виготовлення хлопавки найкраще проводити з іншими членами сім'ї, особливо, з тими, для кого їх роблять - дітьми. Це чудовий варіант провести час разом, прикрасити свято і хоча б на час відірвати дитину від сидіння за комп'ютером.


Саморобна хлопавка: що треба підготувати


Для того, щоб саморобна хлопавка обов'язково сподобалася дітям і дорослим, необхідно підготувати:


• картонні циліндричні серединки від рулонів паперових рушників або туалетного паперу;
• невеликі повітряні кулі;
• яскравий обгортковий або інший папір;
• клей і ножиці;
• різні прикраси типу блискучою мішури, шматочків ялинкового дощику.


фотографія як зробити новорічну хлопавку


Як зробити хлопавку, щоб вона була яскравою і обов'язково не голосно, але все ж, грюкнула? Спочатку необхідно зав'язати вузлик на повітряній кулі, а потім відрізати кінчик. Потім якомога акуратніше і щільніше натягнути відокремлену частину від кульки на картонний циліндр від паперового рушника. Отриману основу обернути яскравим обгортковим папером і при необхідності закріпити клеєм. При бажанні на папір можна додатково наклеїти різні картинки, дощик і іншу мішуру. Тут повну свободу дій можна надати дитині.


Заповнити трубку конфетті також можна довірити дитині. Різнобарвні шматочки малюки можуть нарізати з дощу або простий кольорового паперу. В одну стандартну втулку входить приблизно 3 столові ложки конфетті. Щоб полегшити розміщення конфетті в кожній хлопавці, треба взяти лійку або згорнутий аркуш паперу.


картинка саморобна новорічна хлопавка своїми руками


Все, новорічна хлопавка 2022-2023 готова. Стріляти хлопавкою дуже просто: треба направити порожню частину хлопавки догори і відтягнути хвостик повітряної кульки.Хлопавка - це веселе різнокольорове диво, яке створює ефект свята, веселого і гарного настрою. Існує безліч варіантів виготовлення святкових хлопавок, які легко розшукати в інтернеті.


Це цікаво:


Где отметить Новый год 2022-2023 в Украине

Куда пойти на Новый год 2022-2023 в Харькове

Нестандартные идеи новогодних праздников 2022-2023 в Украине

Нет отзывов
Добавить отзыв