Новорічні гадання 2022-2023

фото новорічні ворожіння


З давніх-давен вважається, що в новорічну ніч завжди сняться віщі сни, а якщо поставити Всесвіту будь-яке хвилююче питання або поворожити - то це буде ідеальний час отримати правдиві відповіді і передбачення.


Новорічні гадання 2022-2023 можна проводити на самоті, а можна зібрати для цього невелику компанію таких же однодумців. Єдина умова успішного гадання - не можна влаштовувати ворожбу в нетверезому вигляді.


Зміст:


І хоча більшість ворожбитів збираються в переддень Нового року не стільки заради отримання інформації про своє майбутнє, а для того, щоб разом з друзями весело провести час, багато ворожінь, наприклад, на любов або ім'я судженого, дійсно займають розуми дівчат. Адже так цікаво дізнатися, які події відбудуться в наступаючому році, яка доля уготована нам в майбутньому, що нас порадує і чого варто побоюватися.


Гадати прийнято з 25 грудня і до самих водохресних свят, тобто до 19 січня. І якщо наші бабусі і прабабусі ворожили так, як навчили їх батьки, то в наш час багато сучасних дівчат використовують для ворожінь різну техніку і модні гаджети.


Череда новорічних ворожінь


Найвідоміше і просте ворожіння в новорічну ніч - це висловити своє бажання на аркуші паперу, спалити його під переливи курантів, покласти попіл в келих з шампанським (або іншим напоєм) і випити келих до останньої краплі. Тільки так бажання має реальний шанс здійснитися в наступаючому році.


зображення ворожіння в новорічну ніч


Які ще ворожіння часто використовуються в ніч Нового року


Зрозуміло, що дівчата частіше за все використовували ворожіння в новорічну ніч на заміжжя.


Ворожіння на воску

Наші предки ворожили на воску найчастіше. Це природний і дуже енергоємний матеріал, учасник старовинних, а головне правдивих, передбачень. У головну ніч року ворожіння на воску зв'язується з виливанням його в холодну воду. Всі бажаючі дізнатися про своє майбутнє повинні зібратися в кімнаті і уважно зосередитися на майбутній захід. Кожна дівчина (а ворожать зазвичай тільки представниці прекрасної статі) повинна тримати в руках запалену свічку. У глибоку ємність з холодною водою дівчата по черзі виливають гарячий віск своєї свічки. Через 1-2 хвилини віск перетворюється в якусь застиглу форму. Саме вона буде відповіддю на ворожбу. Наприклад, якщо фігурка нагадує кільце, то дівчину незабаром очікує пропозицію руки і серця.


Віск показав зірочку - найзаповітніше бажання дуже скоро виповниться. А ось хрест символізує тяжке випробування, власну тяжку хворобу або захворювання рідних і близьких людей. Фігурки з воску, які мають позитивне значення, треба заховати і зберігати до наступного року. А ось погані символи треба якомога швидше закопати в землю.


Ворожіння на воді

Друга за популярністю ворожба. Гадати бажано на живій джерельній воді. У наших цивілізованих умовах знайти таку воду складно, тому нам залишається використовувати звичайну воду. Напередодні півночі 31 грудня слід налити трохи води в невелику ємність і виставити її на балкон. Вранці ємність заноситься до хати. Якщо замерзла поверхня води буде гладкою і чистою, то наступний рік буде таким же рівним і спокійним. Один або два горбика символізують для ворожбитів достаток, премію або отримання несподіваних грошей. А ось багато горбків попереджає про складний період - погані моменти будуть чергуватися з поганими або неспокійними.


фотографія новорічні ворожіння на заміжжя


Ворожіння за допомогою дзеркала

Для новорічної ворожби треба вибрати або купити невелике дзеркало. Близько опівночі дівчата виходили зі своїми дзеркалами на вулицю, акуратно укладали їх на землю біля ганку і обливали холодною водою. Рано вранці, щойно прокинувшись дівчата бігли дивитися, який візерунок з'явився на дзеркалі. Круглі морозні завитки говорили про сприятливий майбутній період, квадратики та інші візерунки з кутами віщували труднощі і занепокоєння. А ось суміш різних фігурок - круглих і гострокутих - передбачали любов, успіх і благополуччя.


Ворожіння на заміжжя

Просте і трохи наївне новорічне ворожіння на судженого, тим не менш, його полюбляють багато незаміжніх дівчат. Після 11 години вечора 31 грудня дівчата запалювали свічки, знаходили 3 чашки і починали гадати. Під одну чашку треба покласти кільце, під другу - шовкову стрічку, а третю залишити без нічого. Далі чашки перемішуються. Потім дівчина повинна вибрати свою долю, тобто чашку. Якщо під чашкою дівчина знаходила стрічку, то це означало - чекай сватів. Кільце, зрозуміло, символізувало швидке заміжжя. А ось порожня чашка віщувала холосте життя ще на один рік.


картинка новорічні ворожіння на нареченого


Ворожіння на домашньому яйці

Цікаве ворожіння для дівчат з багатою уявою. Необхідно підготувати велику склянку з теплою водою і домашнє яйце. Для ворожіння знадобиться сирий яєчний білок. Яйце акуратно проколюється ножем, щоб білок спустився в стакан з водою, а жовток залишився всередині шкаралупи. Білок, потрапляючи в теплу воду, зображує фігурку, яка і буде відповіддю на ворожіння. Тільки слід враховувати, що фігурка з білка, яка опустилася на дно склянки, відразу говорить про погану подію - хвороби або будь-якої втрати. А ось фігурка з білка, яка сконцентрувалася по центру склянки, означає хороші події. Зокрема, невелика корона - символ успіху і благополуччя, човник - можливість подорожі, квіти - зустріч з коханою людиною, собака або кішка - нові друзі.


Ворожіння за допомогою домашнього кота

Домашній вихованець теж допомагає дізнатися долю. Слід загадати бажання і покликати в кімнату свого улюбленця. Якщо він стане на поріг кімнати правою лапою, то бажання обов'язково здійсниться, а якщо лівою - теж виповниться, але тільки через рік.


фото новорічні ворожіння на любов


Новорічні гадання на любов

Знадобляться свічки і нитки. Ворожіння розраховане на кілька незаміжніх дівчат. Кожна дівчина відрізає собі нитку. Довжина ниток у всіх дівчат повинна бути однаковою. Дівчата одночасно підпалюють свої нитки, тримаючи їх над свічками. Швидше за всіх зустріне свою любов і вийде заміж та дівчина, чия нитка згоріла швидше за всіх.


Можна влаштувати веселі новорічні ворожіння

Продумайте такі смішні ворожіння - кожному хто входить в будинок гостю даруєте щасливий квиток з веселими прогнозами: «Посміхайтеся, і ніхто не назве вас похмурою особистістю!», «Вас чекає довга життєва дорога, тому треба купити машину» тощо.Не бійтеся новорічних ворожінь - поганого нічого не трапиться. Якщо свято веселе і щасливе, а ви вірите в свою зірку і удачу, то і будь-яка ворожба буде позитивною!


Це цікаво:


Новогодние застольные игры для детей 2022-2023

Новогодние детские фанты 2022-2023

К чему снится елка?

Нет отзывов
Добавить отзыв