Новорічна ялинка 2022-2023 з цукерок

фото новорічна ялинка з цукерок


Як відомо, Новий рік - справжній рай для великих і маленьких ласунів. До традиційних цукерок в коробках і святкових солодких наборів всі вже давно звикли. Але завжди хочеться чогось новенького, незвичайного і оригінального.


Зміст:


В останні роки все більшої популярності набувають подарунки на Новий рік, виконані своїми руками. Отримувати такі сюрпризи, а особливо робити, дуже приємно.


Це можуть бути різні сувеніри, подарунки і гостинці, що дарують дух свята. А так як головними атрибутами новорічних днів є солодощі і ялинка, то чому б не доповнити їх один одним і не зробити святкову композицію у вигляді новорічної ялинки з цукерок. Новорічна ялинка своїми руками з солодощів буде чудовим сувеніром до свят. Зробити її зовсім нескладно, а своїм ошатним і навіть розкішним видом вона прикрасить будь-який святковий стіл. Солодка ялинка буде не тільки оригінальним предметом декору, але і солодким частуванням.


зображення ідеї новорічних ялинок з цукерок


Що знадобиться для такого універсального і корисного подарунка


Для виготовлення новорічної ялинки з цукерок можна використовувати практично будь-які солодощі: шоколадні цукерки різної форми фантики, льодяники, карамельки і навіть м'які желатинові цукерки. Також треба заздалегідь підготувати картон для основи ялинки, двосторонній скотч, ножиці, степлер, клей і різну ялинкову мішуру. Якщо планується зробити солодку ялинку з цукерок для дорослої людини, то замість картонного підставки конструкції можна використовувати пляшку такого актуального новорічного напою, як шампанське. Втім, ідей новорічних ялинок з цукерками дуже багато, важливо відшукати час і реалізувати задумане.


фотографія майстер класи новорічних ялинок з цукерок


Як правильно вибрати цукерки для ялинки


Основний матеріал, який використовується для виготовлення ялинки - це цукерки. Для роботи придатні не тільки цукерки в індивідуальній упаковці, а й солодощі на паличці і желейні цукерки. Працювати з цукерками треба акуратно, щоб не допускати порушення цілісності обгортки. Іноді солодощі з помадкою або лікерною начинкою в процесі творчості можуть деформуватися, тому свою першу ялинку краще робити з цукерок з твердою начинкою типу праліне або трюфель. Ще одна невелика порада: купуючи цукерки в магазині, треба цікавитися терміном їх виготовлення і періодом придатності солодощів. Адже новорічна ялинка на якийсь час стане прикрасою кімнати, нагадуючи про подію, для якої вона була зроблена.


картинка новорічної ялинки з цукерок своїми руками


Ялинка з цукерок і мішури


Цукерки для такої ялинки рекомендується брати з золотистої або сріблястої обгортки - так вона буде виглядати нарядно і урочисто. Також красиво виглядають ялинки з цукерок, обгорнутих зеленими фантиками з золотим принтом. З клею, картону та степлера слід зробити конус. Низ конуса треба прикрасити мішурою, яку бажано підібрати під колір обгортки цукерок. Потім за допомогою двостороннього скотча можна починати прикрашати новорічну солодку конструкцію.


Починати закріплювати цукерки треба знизу. Поступово, ряд за рядом, слід щільно «саджати» солодощі на конус, просуваючись до верхівки конуса. На верхівку солодкої ялинки можна закріпити невелику ялинкову іграшку або велику цукерку. Додатково отриману ялинку рекомендується прикрасити дощиком, маленькими шишками, намистинками або паєтками. Також цілком підійдуть бантики, стрічки і навіть мініатюрна гірлянда.


Розкішна новорічна красуня - цукерки в золотій упаковці і нитка золотистих намистин. Картонний конус обклеїти солодощами, а між ними пустити нитку намистин. Верх ялинки прикрасити золотою зірочкою.


фото ялинка з цукерок на Новий рік


Ялинка з желейних цукерок


Багатьом людям подобаються не тільки шоколадні, але і желейні цукерки. Майстер класи новорічної ялинки з желейних цукерок рекомендують закріплювати солодощі на конус за допомогою зубочисток. В іншому техніка виготовлення желейною ялинки не відрізняється від роботи з шоколадними цукерками.


Конструкція з льодяників Candy Cane і льодяників на паличці


Не менш цікаво робити новорічну ялинку з цукерок Candy Cane в формі паличок, а також льодяників на паличці, наприклад, улюблених дітьми чупа-чупс.


Крім ялинки, цукерки можна скріпити або склеїти в вигляді фігурок тварин, букетів або геометричних фігурок. Також можна зібрати цукерки в яскравих фантах в невелику кульку, а зверху прикріпити акуратний бант з петелькою. Таким чином вийде оригінальна ялинкова іграшка.Проста коробка цукерок на Новий рік - це банально і трохи нудно. Новорічна ялинка 2022-2023 з цукерок на сьогоднішній день вважається модним напрямком в техніці hand made. Як здорово, що з простих підручних матеріалів, цукерок і мішури можна створити красиву оригінальну ялинку, яка порадує і дорослих, і дітей. В руках умільців прості цукерки перетворюються в чудовий сюрприз, який здатний викликати море позитивних емоцій і прикрасити новорічні свята.


Це цікаво:


Новый год в Львове 2022-2023

Как стать продуктивнее в Новом году 2022-2023

Тематический Новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв