Новорічна ялинка на стіні 2022-2023

фото новорічна ялинка на стіні


Коли наближається Новий рік, багато хто замислюється про те, яку ялинку в цьому році хотілося б бачити в будинку. Більшість з нас вважають за краще традиційні живі або штучні ялинки, але існують і такі, які підходять до цього питання досить нестандартно. Незвичайне інтер'єрне рішення - ялинка, зроблена своїми руками, наприклад, розташована на стіні.


зображення як зробити новорічну ялинку


Новорічна ялинка на стіні 2022-2023 - це нова креативна ідея, яка економить місце в кімнаті і робить місцезнаходження такого зимового атрибута зручнішим для домочадців, особливо, якщо в будинку є маленькі діти або домашні тварини.


фотографія як виготовити новорічну ялинку на стіну


Як зробити новорічну ялинку на стіні? Ті, хто остаточно вирішив в цьому році зійти зі звичного класичного шляху і перетворити підготовку до свята в захоплюючий і творчий процес для всіх членів сім'ї, можна зробити ялинку на стіні в стилі hand made. Бажання, трішки фантазії, невелика кількість часу, допомога дітей - і ось у вас на стіні сяє унікальна в своєму роді креативна ялинка на стіні! Така дизайнерська ялинка відразу кидається в очі.


картинка новорічна сосна на стіну своїми руками


Використовувати можна все, що підказує фантазія - натуральні ялинкові гілки, дріт, шишки, намистинки, кульки, дзвіночки, стрічки, кольоровий папір і багато іншого.


фото незвичайне інтер'єрне рішення на Новий рік


Тема ялинок на стіну своїми руками дуже актуальна. У будинку можна зробити не одну, а кілька настінних ялинок. У вітальній кімнаті спорудити найбільшу альтернативну ялинку і прикрасити її яскравою гірляндою, в дитячій кімнаті - невеликий ялинковий контур, на якому розвісити портретики улюблених мультиплікаційних героїв. А в кухні настінне деревце декорувати волоськими горіхами, сушеними фруктами і цукерками. Така різноманітність незвичайних ялинок привнесе у ваш будинок додатковий святковий настрій.Це цікаво:


Новогодний декор спальни 2022-2023

Как украсить новогоднюю елку 2022-2023

Новогодний интерьер 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв