Новорічна вікторина 2022-2023

фото новорічна вікторина для корпоративу


Ось-ось настане Новий рік. Це свято таке різне, але однаково довгоочікуване і улюблене як дітьми, так і дорослими. Від новорічного веселого свята всі чекають цікавих вражень та незабутніх емоцій. Тому, давайте обійдемося без нецікавого поїдання салатів і холодцю, і організуємо на святі веселі конкурси, танці або ігри. На жаль, в деяких квартирах через маленьку площу складно організувати щось захоплююче і рухливе. У таких випадках, врятувати гостей від нудьги допоможе цікава вікторина. Це гра в питання і відповіді. Цінність цієї гри полягає в тому, що вона показує ерудицію учасників, сприяє розвитку кмітливості і допомагає проявитися почуттю гумору. До речі сказати, що будь-яка вікторина буде проходити більш енергійно і весело, якщо перед її проведенням оголосити, що всіх активних учасників і переможців чекають смачні призи.


Зміст:


зображення жартівлива новорічна вікторина


Які бувають теми вікторин


Новорічні вікторини для дорослих оживлять самі звичайні вечори зустрічі свята, що проходять під дзвін келихів і хлопки шампанського. Вікторини підходять для різних новорічних заходів - дитячих ранків, сімейних посиденьок або корпоративів з колегами. Веселі і цікаві питання та відповіді захоплять будь-яку компанію.


Оскільки вікторина буде проходити на заході, присвяченому зустрічі Нового року, то слід підготувати новорічні питання. Вони можуть бути пов'язані з персонажами свята (Дідом Морозом, Санта-Клаусом, Сніговиком, новорічною ялинкою та ін.), улюбленими героями і піснями з мультфільмів і кінофільмів, а також новорічними подорожами, традиціями та історією свята в різних країнах. Актуальними будуть питання, пов'язані з символом наступаючого року. У деяких завданнях можна запропонувати продовжити розпочату відому фразу або пісню.


Питання і відповіді можуть бути серйозними, а можуть - жартівливими. Новорічні гумористичні вікторини - це безпрограшний варіант на святі. Можна організувати кілька команд і тоді всі відповіді будуть більш точними і швидкими.


фотографія гумористична вікторина на Новий рік


Питання та відповіді


Найбільш поширені питання на новорічних вікторинах для всієї родини:


• який аромат відразу викликає асоціації з Новим роком? (Запах натуральної ялинки);
• яке дерево не потребує дієт (Новорічна ялинка - взимку і влітку струнка);
• скільки промінчиків у кожної сніжинки, незалежно від розміру (Шість);
• який полюс вважається більш холодним - Північний або Південний (Південний);
• в якій державі на Новий рік прийнято бити домашній посуд, тому напередодні в супермаркетах зникає весь недорогий посуд (в Данії);
• що об'єднує всіх жінок і новорічні ялинки (прагнення бути ошатними);
• найулюбленіша і найпопулярніша зимова скульптура (Снігова баба);
• обожнюваний і традиційний новорічний напій (Шампанське);
• яке ім'я носить Дід Мороз, який живе на Кіпрі? (Василь);
• санки всіх радянських школярів (портфелі).Як підказують ведучі корпоративів, то на таких заходах найкраще підходять жартівливі новорічні вікторини. Питання і відповіді на корпоративі можна пов'язати з діяльністю організації або традиційно побудувати навколо свята.


Новорічна вікторина для корпоративу 2022-2023 - це доречна розвага і гра, що відволікає від нудьги, а також приємний привід відпочити від активних танців і струснути мізками.


Це цікаво:


Новогодние конкурсы и игры 2022-2023

Прогноз погоды на 2022 год в Украине

Новогодние предсказания 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв