Новорічна відпустка 2022-2023

фото новорічна відпустка


Багато наших співгромадян давно оцінили, як зручно і приємно продовжити свої новорічні канікули, якщо приєднати до них щорічну відпустку. Тоді відпочинок на Новий рік, хоч і є зимовим і має свої недоліки, все одно стає цікавіше і довше. Також вони припускають, що відпускні будуть дорівнювати звичайній зарплати. Це не зовсім відповідає істині.


Зміст:


На жаль, не всі працівники розбираються в тонкощах бухгалтерських розрахунків, пов'язаних з нарахуванням відпускних і заробітної плати в перший місяць після довгої відпустки. Недобросовісні роботодавці часто не пояснюють своїм працівникам про те, що заробітна плата після відпустки на новорічні свята буває мінімальною, і чому так відбувається.


Нюанси нарахування заробітної плати


Для всіх працівників, які оформляють відпустку відразу після новорічних канікул, як втім після будь-яких святкових днів, стає несподіванкою, що вони відчутно втратили в заробітній платі, отриманої відразу після відпочинку. Чому так виходить? Пояснюється цей факт подорожчанням робочого часу в ті місяці, в яких вихідних днів більше, ніж в інших. Наприклад, як в січні або травні.


зображення відпустка на Новий рік


Як уникнути проблем і питань з відпустки в новорічні канікули


Зрозуміло, щоб співробітники підприємства, відгуляли відпустку в січні, не були здивовані і розчаровані своїми розрахунковими листами, працівники бухгалтерії повинні сповіщати їх про такі фінансові метаморфози. Попередження про можливі матеріальні втрати, які торкнутися новорічної відпустки 2022-2023, означатиме, що бухгалтер і керівник підприємства все ж піклуються про своїх співробітників.


Порада: коли відпочивати значно вигідніше


Логічно припустити наступне - щоб працівник не постраждав матеріально, брати відпустку слід в такому місяці, де заплановано найбільше робочих буднів. Але швидше за все, просто взяти відпустку в цей період навряд чи дозволять, особливо в грудні. На багатьох підприємствах закінчення року збігається з ще більшою виробничої завантаженням, коли кожен працівник на обліку. Щоб уникнути відмови в довгоочікуваних відпускних тижнях, необхідно щоб ваша відпустка була відображена у графіку відпусток. Графік виходу у відпустку на підприємстві - річ уперта, порушити який можна тільки в разі серйозних непередбачених обставин. Даний документ складається в кінці року, стосується всіх співробітників підприємства і затверджується керівником.


Як показує практика, зручніше за все писати заяву на щорічну відпустку з понеділка, таким чином ви як би збільшуєте свою відпустку на 2 дні. Це субота і неділя перед відпускним понеділком.


картинка відпочинок на новорічні свята


Яка тривалість щорічної відпустки


Максимальна кількість днів щорічної відпустки - це 28 днів. Відповідно, за найтривалішу відпустку ви можете отримати найбільшу суму відпускних. Але слід пам'ятати, що відгули, лікарняні та інші види відпустки, надані вам в минулому розрахунковому періоді, зменшують суму відпускних. У свою чергу, премії та інші додаткові виплати, які офіційно виплачувалися на підприємстві протягом розрахункового часу, збільшують розмір відпускних. За законодавством отримати свої відпускні гроші працівник повинен за 3 дні до затвердженої відпустки.Інша інформація про щорічну відпустку


За бажанням працівника або рекомендації керівництва стандартну щорічну відпустку можна розбити на кілька частин. Найчастіше на підприємствах оформляють відпустку 2 рази в рік по 14 днів. Першу щорічну відпустку вже можна оформляти після півроку роботи в організації.


Це цікаво:


Новогодние неприятности 2022-2023

Шоу на новогодний корпоратив 2022-2023

Новогодние клипы 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв