Новорічна музика 2022-2023

фото Новорічна музика


У світі існує безліч надихаючих і гарних пісень про Новий рік і Різдво. Частина з них написана давно, але при цьому абсолютно не старіють з часом, а стають дедалі популярнішими. Ці новорічні пісні із задоволенням співають як дорослі, так і діти. Інша частина - відносно нові, але модні і у всіх на слуху. Тому ідеально підходять для запалювальних новорічних вечірок і святкових дискотек.


Зміст:


Як вибрати вдалі новорічні композиції


Новорічна музика 2022-2023 - це звуки мелодійних різдвяних дзвіночків, святкових композицій, звуки радості і слова привітань, які щорічно об'єднують всіх членів сім'ї і близьких друзів. Щоб правильно скласти новорічний плейлист, треба використовувати знайомі всім новорічні та різдвяні пісні, мікси популярних хітів, легкі інструментальні композиції про Новий рік, а також сучасні кавер-версії класичних творів на новорічну тематику.


Але секрет вдалого підбору композицій не тільки в цьому. Якщо вибираються пісні для святкового застілля, то вони не повинні заглушати голоси присутніх, а служити приємним фоном посиденьок. У разі організації запальної вечірки з танцями, весела музика на Новий рік повинна зарядити присутніх позитивом і подарувати гостям відчуття свята. А ось для сімейного свята краще вибрати нейтральні новорічні треки, що не містять різких переходів.


Варіанти відповідних новорічних пісень


Як відомо, в світі є золоте правило - все нове, це добре забуте старе. Тому ще жоден модний сучасний хіт не перебити улюбленого всьому людству «Merry christmas» і «Happy new year». Ці та деякі інші композиції - справжні легенди і любов для всіх. У багатьох людей святкові новорічні дні асоціюються саме з цими піснями. Мелодії відправляють нас в новорічну казку, де все добре, і після прослуховування люди, хоч ненадовго, але вірять, що наступний рік буде обов'язково найщасливішим і найкращим.


Відома і магічна святкова композиція «Let it snow» Діна Мартіна звучала в декількох кінострічках, але і зараз щоразу вражає своєю мелодійністю і красою.Сінатра завжди чудовий. Без його обожнюваного «Jingle Bells» не проходить жодне Різдво і Новий рік з 1957 року. Мабуть, це найвідоміша і популярна різдвяна композиція в світі.Незвичайного і повного щастя бажають усім в Новий рік і учасники шведської групи АВВА в своїй легендарній пісні «Happy New year». Якщо раптом ваш Новий рік трохи не дотягує до відповідного святкового настрою, включіть цю пісню в свій плейлист і слухайте її кожен день.Не забувайте про такий романтичною і чудовою композиції «Last Сhristmas» відомої групи Wham.Прекрасний голос Mariah Carey, доповнений передзвоном красивих дзвіночків в пісні «All I Want For Christmas Is You», нікого не залишить байдужим напередодні Нового року і Різдва.Крім того, новорічний настрій піднімає тепла і зворушлива пісня Скрябіна «З Новим роком та Різдвом», а також гарний «Щедрик» у виконанні дитячого хору та Тіни Кароль.Якщо в сім'ї є діти, то вбираючи ялинку, включіть такі чудові пісеньки «В лесу родилась елочка», «Маленькій ялинці холодно взимку» або «Пісня про ялинку». Новорічна музика для дітей створена з такою любов'ю, що навіть дорослі зігріваються їх теплом, а також переносять дорослих в чарівний світ дитинства.Складати плейлист з улюблених новорічних пісень, а також починати насичуватися святковим настроєм можна ще в перших числах грудня. Новорічні та різдвяні хіти - добрі і позитивні пісні, що дають прекрасну можливість підняти настрій і пригадати щасливі дитячі роки.


Це цікаво:


Еврейский Новый год 2022

Новогодние подарки для подростков 2022-2023

Новый год 2022-2023 в Карпатах

Нет отзывов
Добавить отзыв