Новий рік в вінтажному стилі 2022-2023

фото новий рік в вінтажному стилі


Вінтажний стиль оформлення будинку завжди був актуальним і модним у всі часи, особливе значення він отримав під час святкування Нового року. Вінтажний новорічний декор допомагає подарувати будинку чарівність минулих років, красу і гармонію домашнього затишку, який завжди панував у наших бабусь. Вінтажний декор нікого не залишає байдужим, а також він легко зближує гостей і близьких, які збираються за новорічним столом.


Зміст:


Чому стиль вінтаж такий актуальний під Новий рік


Більшість людей напередодні Нового року і Різдва в думках звертаються до минулого - згадують своїх бабусь і дідусів, сумують про старі часи і діляться своїми спогадами з друзями та рідними людьми. Тому для створення відповідної атмосфери, яка дозволяє найбільш розкритися і навіть помріяти про майбутнє, підходить стиль вінтаж.


Стиль характеризується тим, що під час новорічного святкування для зимового декору використовуються ті предмети, які мають власну історію і належать різним епохам. А головне - цей стиль прибирає тимчасові рамки і дарує будинку легкий подих історії і приємних швидкоплинних відчуттів щастя.


У стилі новорічного вінтажу можна використовувати сухі квіти, оригінальні гілки дерев, старовинні статуетки, кришталеві вази і цукерниці, шишки, декоративні тканини. А якщо в будинку є старовинні ялинкові іграшки або стилізовані під них прикраси, враження від ретро інтер'єру буде просто приголомшливим.


зображення новорічні вантажні ідеї


Прикраса ялинки в стилі вінтаж


Щоб ретро-атмосфера в будинку стала ідеальною, необхідно головну увагу приділити новорічній ялинці і правильно її прикрасити. Вінтажна новорічна ялинка повинна бути прикрашена улюбленими іграшками минулого століття - невеликими різнокольоровими кульками, фігурками тварин, Діда Мороза та Снігуроньки, оригінальними крученими бурульками, зірочками і шишками. Можна прикрасити ялинку, як робили наші бабусі. Між ялинковими іграшками на зелених гілках ялинки вони розвішували яскраві цукерки і власноруч виготовлене домашнє печиво.


Гарний вінтажний елемент для прикраси кімнати - зробити невелику ялинку з дзеркальних кульок і підсвітити її гірляндою.


фотографія новорічний вінтажний декор


Новорічні ретро-подарунки


Немає нічого більш теплого і зворушливого, ніж отримувати і дарувати вінтажні презенти. Кращими з них є старовинні ялинкові іграшки, фарфорові статуетки, новорічні листівки минулих років або стилізовані під старовину світильники. Новорічні вінтажні ідеї подарунків - це не тільки придбані в магазинах. Мода диктує свої правила, тому зараз можна дарувати дрібнички, зроблені своїми руками.


Подарункову коробку також можна прикрасити на манер минулих днів - перев'язати її атласною стрічкою, доповненої білим тюлем або шматочками мережив.


картинка новорічні ретро подарунки


Стіл в новорічну ніч


Щоб вінтажна атмосфера в будинку була повністю завершеною, необхідно продумати прикраса новорічного столу. Біля столових приладів треба розкласти атласні банти, мереживні підстаканники, пляшки з шампанським і вином обв'язати стрічками і зробити з них святкові трояндочки. Кольори, властиві стилю вінтаж, вважаються світлими. Це рожевий, кремовий, білий, жовтий або світло зелений.У високу вазу або іншу ємність можна завантажити маленькі яскраві кульки і перекласти їх пінопластовим снігом. Для створення образу, що імітує наліт ретро, ​​в кімнаті можна розставити свічки в старовинних свічниках, порцелянові вази, розвісити на стінах милі шкарпетки з пахучими травами, застелити диван покривалом з клаптиків.


фото вінтажний стиль на Новий рік


Багато з таких дрібничок можна виготовити самостійно або попросити допомоги у домочадців.


Новий рік в вінтажному стилі 2022-2023 - це можливість втілити в життя багато ідей, що створюють сімейний або романтичний настрій в будинку.


Це цікаво:


Новогодний декор в гламурном стиле 2022-2023

Новогодний декор в стиле минимализм 2022-2023

Новогодние подарки ребенку 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв