Маленькі новорічні подарунки 2022-2023

фото маленькі новорічні подарунки


Маленькі, але оригінальні подарунки до Нового року 2022-2023


Новий рік - час чудес, коли навіть найфантастичніші бажання цілком можуть здійснитися. Саме тому така велика роль новорічного подарунка, адже від нього залежить, чи зможе втілитися чиясь мрія в життя. Але що робити в тому випадку, якщо криза боляче вдарила по ​​кишені, а виступити в ролі чарівника все-таки хочеться? Природно, вибрати і придбати маленькі новорічні подарунки 2022-2023.


Порада: відразу ж відмовтеся від покупки банальних подарунків, наприклад, брелків, що зображують символ наступаючого року. Подібний новорічний подарунок нічого за собою не несе, отже, ваші витрати будуть марними.


Що вибрати?


Шоколадні вироби
В якості такого новорічного подарунка варто розглядати лише ті вироби з шоколаду, які мають незвичайну форму (тільки не форму Діда Мороза) або оригінальний смак. Чи буде приємно здивований ласун, який отримав шоколадний набір зі своїм фото або з персональним новорічним привітанням? Відповідь очевидна. А чи можна організувати розіграш за допомогою шоколаду? Звичайно, якщо вибрати виріб, що має незвичайну начинку, наприклад, перець чилі.


Кухонні аксесуари
Тут мова йде про такі маленькі подарунки на Новий рік 2022, як набори для спецій, формочки для льоду або інструмент для фігурного оброблення фруктів і овочів. Тільки всі подібні аксесуари обов'язково повинні мати незвичайну форму. Наприклад, сільничка, міцно обіймає перечницю, можна подарувати молодятам. А формочки, які створюють фігурний лід, чоловікові-холостяку. Просто уявіть собі, як забавно буде виглядати брутальний чоловік, який додає в напої лід у формі квіток.


Чашка 2 в 1
Здавалося б, чашка є досить звичним новорічним презентом, тому не варто її розглядати в якості подарунка. Однак така чашка - не просто улюблений предмет для фанатів чаю або кави. Ця чашка стане незамінною річчю для всіх людей, адже на ній можна залишати найрізноманітніші послання (прохання, нагадування, визнання) за допомогою спеціального маркера.


Оригінальна ситечко для чаю або підставка під кухоль

В пару до такої дивної чашки варто придбати кумедну підставку, припустимо, в формі гігантського гудзика, або чайне ситечко у формі метелика. Подібні презенти не просто органічно доповнять основний новорічний подарунок, але і принесуть ще більшу кількість позитивних емоцій тому, кому вони дістануться.


зображення ідеї невеликих новорічних подарунків


Брелок-пульт
Напевно, тільки любителі розіграшів зможуть оцінити брелок, здатний вивести з себе навіть саму спокійну людину. Адже за допомогою даного хитрого пристосування можна без проблем перемикати канали на телевізорі, а так само грати зі звуком. Втім, подібний невеликий новорічний подарунок може припасти до смаку багатьом, тому його точно варто внести в список своїх покупок на Новий рік.


Канцелярське приладдя
Швидше за все, такі новорічні презенти більше сподобаються дітям, ніж дорослим, оскільки підписувати важливі контракти ручкою у формі дольки шоколаду або робити робочі нотатки на блокноті, що нагадує розрізаний фрукт, зможуть далеко не всі. Однак якщо такий подарунок на Новий рік 2022 підбирається людині творчої професії або людині, яка працює поза стінами офісу, то його можна дарувати, не побоюючись негативної реакції обдаровуваного.


Шар-підказувач
Такий новорічний подарунок, звичайно ж, відноситься до категорії жартівливих, але для тих, хто сумнівається він може стати просто незамінним. Наприклад, хтось із Ваших знайомих не може прийняти рішення без підкидання в повітря монетки. Відповідно, куля-підказувач, який видає поради, стане найвірнішим другом і соратником для такої людини, адже він більше ніколи не буде довго роздумувати перед тим, як щось зробити.


картинка оригінальний подарунок на Новий рік


Запальнички або трубки
Існує величезна кількість аксесуарів для куріння, які можна дарувати на Новий рік навіть тим, хто не має шкідливих звичок. Припустимо, запальничка у формі «яблучного» телефону точно стане в нагоді студенту, який намагається справити враження на протилежні стать, а оригінальна різьблена тютюнова трубка напевно стане в нагоді коханому дідусеві.


Сяюче новорічні панно
Подібні маленькі новорічні подарунки 2022-2023 одним своїм виглядом здатні привнести святковий настрій в будь-який будинок. І діти, і дорослі будуть із задоволенням спостерігати за грою світла, наприклад, на бороді Діда Мороза, прикріпленого до шибки або до стіни. А якщо обдаровані проживають в приватному будинку, то тут вже можна придбати панно розміром крупніше, що зображує сани, оленів і головного Чарівника року.Іграшки для пальців
Як не дивно, але такі міні-презенти дуже цінуються багатьма людьми. Більш того, існують цілі співтовариства, які об'єднують особистостей, які катають свої пальці на скейтборді або розминають їх грою на крихітній барабанній установці. Варто відзначити, що дані новорічні подарунки краще підносити дорослим, адже вони будуть більш дбайливо до них ставитися, ніж діти.


Природно, тут перераховані не всі ідеї невеликих новорічних подарунків, оскільки їх дуже багато. Вибирайте презенти на Новий рік 2022 від щирого серця, не звертаючи особливої уваги на їх скромну вартість, і тоді Ви точно виконаєте чиєсь найзаповітніше бажання.


Це цікаво:


Подарок бабушке на новый год 2022-2023

Новогодние подарки детям сотрудников 2022-2023

Новогодние подарки коллегам 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв