Куди поставити новорічну ялинку 2022-2023

фото куди поставити новорічну ялинку


Зустріти Новий рік яскраво і незвично хочеться кожному з нас. Святкове меню продумано, новорічні презенти закуплені, і ось прийшов час задуматися про установку головного атрибуту свята - зеленої красуні ялинки. Знайти відповідне місце для ялинки до Нового року - не найпростіше заняття. Від її розташування в приміщенні може залежати багато, наприклад, чи стане наступний рік вдалим, прибутковим і благополучним.


Зміст:


зображення ідеї розміщення ялинки в квартирі


Куди поставити ялинку в квартирі невеликої площі


Якщо ваша квартира не відрізняється великими розмірами і вам не хочеться забирати у домочадців корисні дорогоцінні метри для установки ялинки, то слід розглянути наступні альтернативні варіанти:

  • в маленьких квартирах доцільно поставити витончену штучну ялинку, прикрашену мініатюрними кульками і невеликий гірляндою;
  • слід вибрати красиву вазу або іншу підходящу ємність і поставити в неї пухнасті ялинові гілки;
  • зробити на стіні незвичайну ялинку своїми руками, наприклад, за допомогою гірлянди, новорічного дощику, кульок або іншої яскравої мішури.


Маленька квартира ні в якому разі не повинна служити причиною для відмови в встановлення новорічної ялинки, особливо, якщо в будинку є діти, які з нетерпінням чекають моменту, коли вони зможуть прикрасити ялинку.


фотографія незвичайні місця розміщення ялинки в будинку


Ідеї ​​для розміщення ялинки у великому будинку


Якщо габарити квартири дозволяють вам розвернутися, то можна не економити на метрах і прикрасити відразу кілька ялинок, наприклад, у вітальні, дитячій, передпокої і навіть на кухні. Найбільше і красиве дерево слід встановити у вітальні, де заплановані основні заходи щодо зустрічі Нового року. Центр кімнати вважається ідеальним місцем для розміщення пишною і високою красуні.


Інші непогані варіанти для установки ялинки:

  • у повноекранному режимі. Якщо красиво прикрасити ялинку і віконний проріз, то в снігову хуртовинну погоду таке деревце буде справжнім дивом не тільки для вас, але і для довколишніх сусідів;
  • біля каміну. Головна умова - не розміщувати ялинку близько біля відкритого вогню, жар від якого зіпсує як натуральну, так і штучну ялинку. Різнобарвне деревце біля каміна буде виглядати казково і зачаровувати погляди оточуючих;
  • біля святкового столу. Ялинка біля столу підтримає святковий настрій і стане відмінним фоном для веселих фотографій;
  • на невеликому підвищенні. Так як ялинка в нашому розумінні є основним атрибутом Нового року, то їй належить перебувати на самому видному місці. Масивні меблі вітальної кімнати часто візуально пригнічує невелику ялинку, тому її краще розмістити на відповідному журнальному столику, консолі або комоді.


картинка куди поставити сосну на Новий рік


Куди поставити новорічну ялинку, якщо в будинку діти


Малюки завжди намагаються вивчити всі нові предмети обстановки в будинку, особливо, якщо вони такі блискучі і незвичайні, як ошатна ялинка 2022-2023. Що потрібно зробити, щоб ялинка і її прикраси були безпечними для малюка? По-перше, ялинку слід закріпити або поставити на щось, куди малюк не дотягнеться. По-друге, прикраси на ялинці повинні бути безпечними - підійдуть м'які або пластикові іграшки. По-третє, краще відмовитися від гірлянд на ялинці. Вогниками краще прикрасити вікна або стіни, а також продумати розташування електричних проводів якомога вище від підлоги.


фото як знайти підходяще місце для новорічної ялинки


Незвичайні місця розміщення ялинки


Ялинка на стелі - це можливість не тільки заощадити простір в кімнаті, але і привнести в святкування Нового року щось новеньке й оригінальне. Такий підхід має і практичну сторону медалі. Така ялинка дуже спростить життя батьків і власників домашніх тварин. З кожним Новим роком традиція розміщення ялинки на стелі набирає популярність.Ошатна новорічна ялинка з улюбленими іграшками і гірляндами - це маленьке диво, яке ми створюємо своїми руками. І де б вона не стояла в квартирі, її неповторний декор і аромат дарують нам чудовий настрій і тиху радість під час зимових свят.


Це цікаво:


Креативные новогодние елки 2022-2023

Как выбрать искусственную новогоднюю елку 2022-2023

Декор елочными шарами 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв