Креативні новорічні ялинки 2022-2023

фото креативні новорічні ялинки


Кожен Новий рік по своєму незвичайний і оригінальний. Незмінною залишається лише традиція прикрашати квартиру ялинками, адже без них дуже важко уявити собі зустріч свята. Здивуйте своїх друзів і домочадців - зробіть оригінальну новорічну ялинку своїми руками.


Зміст:


Для виготовлення незвичайної ялинки можна використовувати найпростіші і несподівані матеріали - скотч, картон, кольоровий дріт, пір'я, гудзики, повітряні кульки. З хорошою фантазією і умілими руками будь-які матеріали можуть перетворитися в саму дивовижну ялинку.


зображення ідеї ялинок до Нового року


Ялинка на стіні або вікні


Ялинки на таких незвичайних місцях економлять місце і стають недоступними для маленьких дітей і домашніх тварин. Для цього необхідно розмітити обриси ялинки на стіні або віконному склі, наприклад, у вигляді трикутника. За допомогою скотча по контуру розмістити яскраву гірлянду. В середині трикутника можна прикріпити кілька мініатюрних строкатих кульок.


фотографія незвичайні сосни до Нового року


Інша креативна новорічна ялинка 2022-2023 - це ялинка-поличка. З забарвлених легких дощок треба зробити невелику альтернативу живій ялинці. Новорічні іграшки можна ставити прямо на полички, а протягом усіх свят доповнювати або змінювати оздоблення. Така ялинка прослужить для прикраси кімнати не один рік.


картинка новорічні ялинки своїми руками


Інші варіанти


Незвичайні ялинки до Нового року також можна зробити з черепашок і пір'я, з тонкого кольорового скотчу та навіть з яскравих стікерів. Оригінальна і весела ялинка виходить з повітряних кульок, з текстильних подушок або з викладених на стіні букв і новорічних привітань.


фото новорічна ялинка на стіні або вікні


Ідеї ​​сосен до Нового року своїми руками не тільки економлять місце в кімнаті, але і дозволяють створювати неповторні шедеври.Це цікаво:


Новогодняя елка на стене 2022-2023

Как выбрать искусственную новогоднюю елку 2022-2023

Декор елочными шарами 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв