Креативні новорічні подарунки 2022-2023

фото креативні новорічні подарунки

Незабутні подарунки на Новий рік 2022-2023


Помічено, що чим старше стає людина, тим більш складним стає процес вибору подарунка для нього, адже у обдаровуваного найчастіше є все необхідне. Що ж можна такого подарувати рідним і близьким людям, у яких практично немає вже ніяких реальних бажань, щоб презент точно сподобався, а враження про подарунок на Новий рік було неможливо забути?


Зміст:


Дивіться, стандартно людина в першу чергу намагається оточити себе необхідними для життя предметами, наприклад, квартирою або будинком, дачею, машиною, хорошими меблями, добрим одягом. Виходячи з цього, напрошується елементарний висновок: такій людині потрібно дарувати сучасні речі, які він би сам ніколи б собі не купив.


Що це може бути? Щоб знайти відповідь на це питання, сходіть до одержувача новорічного подарунка в гості. Подивіться, що у нього є в будинку, подумайте, чого не вистачає, і уявіть, як Ваш незвичайний презент впишеться у вже створену обстановку.


Ідеї ​​незвичайних новорічних подарунків


Плед-трансформер
Зазвичай подібні вироби, що випускаються до Нового року, мають святкове забарвлення і кілька функцій. Одні моделі пледів забезпечені просто рукавами, інші блискавкою, що дозволяє перетворити накидку на меблі в зручний предмет домашнього одягу. Все, що залишається зробити в цьому випадку - підібрати плед, максимально відповідний до обстановки в будинку.


3D-світильники
Як і в попередньому випадку, досить важко перелічити всі моделі таких світильників. Єдине, що потрібно відзначити - що в дитячу кімнату для хлопчика органічно впишеться настінний світильник у вигляді футбольного м'яча. А вітальня в будинку, де живуть любителі фентезі, точно виграє від присутності світильника у вигляді молота Тора.


LED-підсвітка
Сьогодні про аналогічний вид підсвічування говориться дуже багато, так чому б не використати її в якості оригінального подарунка до Нового року 2022? Наприклад, за допомогою такого підсвічування можна прикрасити колеса будь-якого велосипеда, щоб «наїзник» ще більше виділявся серед інших любителів двоколісного виду транспорту.


Косметичний або продуктовий набір
Чи може готовий магазинний набір, що складається з косметичних продуктів, вважатися креативним подарунком до Нового року? Може, тільки якщо він дійсно незвичайний. Якщо у Ваших близьких людей повна колекція засобів для душа і догляду за собою, виготовлена ​​з натурального меду? А чи є у Ваших знайомих цінителів чаю цілий набір справжніх чайних зборів з тайгових трав? Ні, так швидше це виправляйте.


Набір склянок з підсвічуванням
Напевно багатьом знайома така проблема, коли на довгій вечірці гості починають плутати свої келихи. Іноді це призводить до курйозних ситуацій, а іноді і до неприємних. Але саме склянки, що реагують певним кольором на дотик рук, допоможуть вирішити дані труднощі. Варто зазначити, що такий набір не соромно піднести як рідним, так і малознайомим людям.


зображення ідеї незвичайних новорічних подарунків


Чемодан-самокат
Всі сучасні валізи сьогодні обладнані невеликими коліщатками, що істотно полегшує процес перенесення багажу. Однак список креативних новорічних подарунків 2022-2023 не був би повним, якби в ньому не згадувався чемодан, доповнений складним самокатом. Погодьтеся, з таким презентом однозначно веселіше заповнюються паузи, які переслідують всіх мандрівників в дорозі.


Настільні ігри для дорослих
Уявіть собі, як виглядають подружжя, які прожили разом не один десяток років. Зазвичай це досить втомлені від життя і трохи один від одного люди, яких рідко чим можна здивувати або порадувати. Саме для подібних пар і придумані різноманітні еротичні настільні ігри, здатні скрасити як одну новорічну ніч, так і цілий рік.


Зовнішній акумулятор
Подібний новорічний подарунок можна віднести до категорії оригінальних, а то й знати про різноманіття його форм. Кам'яний кругляк, граната з чекою або навіть помада - все це не тільки допомагає заряджати смартфони та планшети, а й сприяє поліпшенню настрою як дарувальника, так і обдаровуваного. При цьому особливо цікаво спостерігати за реакцією людини, яка отримала такий переносний акумулятор в подарунок на Новий рік. Поки він буде розбиратися, за які заслуги йому дістався камінь, дарувальник вдосталь насміється над ситуацією.


картинка враження в подарунок на Новий рік


Подарунок своїми руками
Креативні новорічні подарунки 2022-2023 не обов'язково повинні бути куплені в магазині, адже їх можна зробити і своїми руками. Наприклад, це можуть бути смішні святкові гірлянди, красиві шкарпетки для збору подарунків, розпізнавальні бирки для багажу, в'язаний одяг для чашок, підвісні полки, розписані новорічними візерунками або оригінальний святковий торт. Крім цього, до подібних презентів можна так само віднести і організацію екскурсії, і вигадування квесту.


Важливе правило: обдаровуваний повинен любити такі ігри і повинен хотіти потрапити в те місце, куди для нього купується екскурсійний тур.



Так ось, Ви до сих пір не визначилися, що подарувати незвичайного на Новий рік?


Тоді виберіть камені для віскі в подарунковій упаковці, забавну хутряну шапку з вухами, що імітує забарвлення лисиці або ведмедя, підсвічування для душа, набір інструментів з шоколаду або програвач для iPhone, виконаний в ретро-стилі, і Ваш близька людина (просто знайомий) точно залишиться задоволеним.


Це цікаво:


Подарок бабушке на новый год 2022-2023

Новогодние подарки детям сотрудников 2022-2023

Маленькие новогодние подарки 2022-2023

Отзывы
Добавить отзыв
Таня
Таня
Спасибо за крутые идеи! По совету знакомых думаю купить что-то сладкое на праздник.
Комментировать