Картинки на Новий рік 2021-2022

фото Зображення на Новий рік


Новорічні картинки 2021-2022


Безумовно, Новий рік вважається сімейним святом, проте далеко не всі люди можуть зустрічати його в родинному колі. Хтось може перебувати у відрядженні, хтось на нічній зміні, а хтось навіть і в лікарні, тому новорічну ніч таким людям доводиться зустрічати з колегами і просто з малознайомими людьми.


Зміст:


При цьому, зрозуміло, в подібних умовах людина не може повністю розслабитися. Як же підняти собі і оточуючим людям настрій, щоб в будь-якому випадку весело зустріти Новий рік 2021?


Як підібрати картинки на Новий рік


Забавні новорічні картинки представляють собою відмінний спосіб штучного підвищення настрою. Крім цього, вони виступають і в ролі цікавого подарунка, який можна піднести як начальнику, так і підлеглим. Однак, як і у випадку з будь-яким іншим святковим подарунком, картинки потрібно дарувати з розумом, щоб ненароком не зіпсувати відносин з людьми.


Дотримуйтеся наведених нижче правил, якщо Ви мрієте обдарувати картинками в цьому році, що настає абсолютно всіх:

  • Обов'язково враховуйте віросповідання, вік, рівень освіти і політичні погляди людини, якій призначається Ваш подарунок
  • Картинки, зміст яких можна віднести до категорії «18+», не можна відправляти начальству, літнім родичам (за рідкісним винятком) і дітям
  • Новорічні картинки, суміщені з нешкідливим текстовим привітанням, можна відправляти колегам. А картинки, доповнені власними побажаннями, друзям і близьким родичам


При цьому якщо прості картинки з символом року здаються для Вас занадто простим презентом, то з'єднайте кілька зображень і, таким чином, зашифруйте своє новорічне послання.


Порада: не використовуйте цю рекомендацію, якщо Ви хочете донести до людей неприємну інформацію. Наприклад, Ви - начальник, який перед Новим роком вирішив залишити підлеглих без премії.


зображення тематичні картинки з символом року


Різновиди красивих новорічних листівок


Нейтральні (класичні)
До подібної категорії відносяться всі зображення зимової природи, зістарені картинки, на яких зображені самотні засніжені будиночки в оточенні незайманої природи, а також стандартні новорічні образи (вбрана ялинка, красиво запаковані подарунки, Дід Мороз).


Романтичні (особисті)
В даному випадку мова йде про картинки, на яких зображено: серце, два келихи шампанського, кільце, плюшева іграшка, закохана пара і так далі. Основне призначення таких картинок - демонстрація іншій людині своїх почуттів і привітання його з Новим роком.


Дитячі
Всі тематичні новорічні картинки, на яких намальовані різні мультиплікаційні герої, зображені м'які іграшки, а так же символ наступаючого року слід відносити до цієї категорії. При цьому такі картинки не обов'язково презентувати тільки дітям, адже і багато дорослих будуть дуже раді отримати подібний подарунок.


Жартівливі (чорний гумор, «18+»)
Сюди відносяться як самі смішні картинки, що має відношення до Нового року, так і кумедні новорічні побажання, які супроводжують на перший погляд звичайні зображення. Крім цього, для створення подібних картинок можна використовувати і свої особисті фотографії. Якими вони будуть - повністю Ваше рішення, головне, щоб відправник був їм дійсно радий.


фотографія красиві новорічні картинки


«Живі» (GIF-анімація)
Багато сучасних новорічних картинок позбавлені статичності, вони можуть рухатися, переливатися і міняти зображення. Використовуйте гифки, щоб порадувати оточуючих людей красивими символічними зображеннями.


І останнє, картинки на Новий рік 2021-2022 можна як відсилати по SMS, електронною поштою, так і роздруковувати та вручати особисто. Якщо Ви подаєте зображення наживо, то напис на зворотному його боці буде робити Ваш подарунок ще більш живим і теплим. Не полінуйтеся і знайдіть в своєму серці пару слів, щоб продемонструвати людині, як Ви насправді до нього ставитеся.
Це цікаво:


Новогодние плакаты 2021-2022

Открытки на Новый год 2021-2022

Фотосессия на Новый год 2021-2022

Нет отзывов
Добавить отзыв