День зимового сонцестояння 2020


Щороку взимку весь світ відзначає день зимового сонцестояння. Це означає, що після самої довгої в році ночі світловий день буде мінімальним. Але потім світловий день поступово почне збільшуватися. Днем зимового сонцестояння в 2020 році є 21 грудня.


Зміст:Чим знаменний цей день


В день зимового сонцестояння в природі все екстремально:


• це найдовша ніч у році;
• в той же час самий короткий день;
• також найдовші тіні, які відкидають всі земні об'єкти.


А ще найнижча висота Сонця над горизонтом. Даному дню ще в стародавні часи відводилося особливе значення. Для наших предків день зимового сонцестояння був ключовим моментом в річному циклі - вони вважали, що в цей день зароджується Новий рік. Багато обрядів, які традиційно проводилися на зимове сонцестояння, були спрямовані на забезпечення хорошого врожаю, благополуччя в домі, а також на здоров'я і благоденство для рідних і близьких.Традиції свята


Наші предки вважали, що під час найдовшої ночі на вулицях з'являється безліч злих духів, які прагнуть якомога більше насититися живою енергією. Щоб відігнати ненаситних чудовиськ, люди вішали всередині і зовні будинку ялинові букети, які відлякували своїм ароматом непроханих гостей.


Вважається, що це один з найбільш енергетичних і містичних днів року, тому предки вважали дану добу порогом, який слід правильно переступити, щоб Новий рік був легким і вдалим. Щоб Сонце могло набратися сил і швидше вступило в свої права, люди в селах розпалювали численні багаття. Також господині пекли великі короваї в формі світила.


Крім іншого, в цей день рекомендується наряджати ялинку, позбавлятися від грошових боргів і постаратися закінчити ті справи, які весь час відкладалися в довгий ящик.Що потрібно робити в день зимового сонцестояння


Наші бабусі і дідусі точно знали, що можна і не можна робити на зимове сонцестояння. Особливий період розташування небесних світил сприятливий для багатьох справ і намірів.


В день зимового сонцестояння рекомендується:


• починати нові справи або зробити хоча б один крок в бік запланованого;
• загадувати бажання. Щире прохання, спрямоване до неба, обов'язково буде почуте;
• рано встати і привітати сонце;
• проводити вечір з коханими людьми;
• ритуали зцілення, процвітання, набуття сили і мудрості, проведені в цей день, завжди мають позитивний результат;
• гадати на любов і достаток грошей. Кімнату, в якій планується гадати, треба ароматизувати маслом розмарину, кедра, ялівцю. Також в ритуалі гадання можна використовувати коріандр, жасмин, гвоздику, мелісу і вербену.


Ще в день зимового сонцестояння треба відвідати церкву.Що не рекомендується робити в цей день


В день зимового сонцестояння краще утриматися від вживання спиртних напоїв, не можна перебувати в незібраній квартирі, інакше клопоти і неприємності будуть переслідувати людину цілий рік.


Найкраще ввечері накрити легку вечерю для всієї родини, заварити трав'яний чай і подати до столу горіхи, фрукти і солодкі пироги.


Прикмети дня


З даним зимовим днем ​​пов'язано безліч прикмет. Наприклад, весна буде врожайною і повноводною, якщо в цей день іде дощ. Іній на землі і дахах будинків - до хорошого урожаю зернових. А ось якщо в день сонцестояння встановилася ясна сонячна погода, то зима в цілому буде сприятливою.


Це цікаво:


Где отметить Новый год 2020-2021 в Украине

Школьные каникулы в Украине 2020-2021

Лучшие поздравления на Николая 2020

Нет комментариев
Добавить комментарий