День зимового сонцестояння 2022

фото зимове сонцестояння


Щороку взимку весь світ відзначає день зимового сонцестояння. Це означає, що після самої довгої в році ночі світловий день буде мінімальним. Але потім світловий день поступово почне збільшуватися. Днем зимового сонцестояння в 2022 році є 21 грудня.


Зміст:


зображення що можна робити в день зимового сонцестояння


Чим знаменний цей день


В день зимового сонцестояння в природі все екстремально:


• це найдовша ніч у році;
• в той же час самий короткий день;
• також найдовші тіні, які відкидають всі земні об'єкти.


А ще найнижча висота Сонця над горизонтом. Даному дню ще в стародавні часи відводилося особливе значення. Для наших предків день зимового сонцестояння був ключовим моментом в річному циклі - вони вважали, що в цей день зароджується Новий рік. Багато обрядів, які традиційно проводилися на зимове сонцестояння, були спрямовані на забезпечення хорошого врожаю, благополуччя в домі, а також на здоров'я і благоденство для рідних і близьких.


фотографія що не можна робити в день зимового сонцестояння


Традиції свята


Наші предки вважали, що під час найдовшої ночі на вулицях з'являється безліч злих духів, які прагнуть якомога більше насититися живою енергією. Щоб відігнати ненаситних чудовиськ, люди вішали всередині і зовні будинку ялинові букети, які відлякували своїм ароматом непроханих гостей.


Вважається, що це один з найбільш енергетичних і містичних днів року, тому предки вважали дану добу порогом, який слід правильно переступити, щоб Новий рік був легким і вдалим. Щоб Сонце могло набратися сил і швидше вступило в свої права, люди в селах розпалювали численні багаття. Також господині пекли великі короваї в формі світила.


Крім іншого, в цей день рекомендується наряджати ялинку, позбавлятися від грошових боргів і постаратися закінчити ті справи, які весь час відкладалися в довгий ящик.


картинка коли буде зимове сонцестояння


Що потрібно робити в день зимового сонцестояння


Наші бабусі і дідусі точно знали, що можна і не можна робити на зимове сонцестояння. Особливий період розташування небесних світил сприятливий для багатьох справ і намірів.


В день зимового сонцестояння рекомендується:


• починати нові справи або зробити хоча б один крок в бік запланованого;
• загадувати бажання. Щире прохання, спрямоване до неба, обов'язково буде почуте;
• рано встати і привітати сонце;
• проводити вечір з коханими людьми;
• ритуали зцілення, процвітання, набуття сили і мудрості, проведені в цей день, завжди мають позитивний результат;
• гадати на любов і достаток грошей. Кімнату, в якій планується гадати, треба ароматизувати маслом розмарину, кедра, ялівцю. Також в ритуалі гадання можна використовувати коріандр, жасмин, гвоздику, мелісу і вербену.


Ще в день зимового сонцестояння треба відвідати церкву.


фото прикмети дня зимового сонцестояння


Що не рекомендується робити в цей день


В день зимового сонцестояння краще утриматися від вживання спиртних напоїв, не можна перебувати в незібраній квартирі, інакше клопоти і неприємності будуть переслідувати людину цілий рік.


Найкраще ввечері накрити легку вечерю для всієї родини, заварити трав'яний чай і подати до столу горіхи, фрукти і солодкі пироги.Прикмети дня


З даним зимовим днем ​​пов'язано безліч прикмет. Наприклад, весна буде врожайною і повноводною, якщо в цей день іде дощ. Іній на землі і дахах будинків - до хорошого урожаю зернових. А ось якщо в день сонцестояння встановилася ясна сонячна погода, то зима в цілому буде сприятливою.


Це цікаво:


Где отметить Новый год 2022-2023 в Украине

Школьные каникулы в Украине 2022-2023

Лучшие поздравления на Николая 2022

Нет отзывов
Добавить отзыв