Де дітям зустріти Новий рік 2022-2023

фото Де дітям зустріти Новий рік


Новий рік - особливе свято, який незмінно асоціюється з дитинством і дитячими мріями. Кожен дорослий з сумом чи радістю згадує, як він чекав зустріч Нового року в дитинстві. Запах свіжої ялинки і морозної свіжості, крижані гірки і сніжки, зимовий вечір з прикрашеною ялинкою та новорічними привітаннями, які ми чули від батьків і запрошеного Діда Мороза, до сих пір не покидають нашу пам'ять. Тому всі батьки прагнуть зробити свято Нового року особливим і незабутнім для своїх дітей, а також намагаються привнести в свято свої сімейні традиції і цінності.


Зміст:


Дитячі психологи стверджують, що зустріч Нового року з дітьми - важливий і відповідальний момент в житті малюків і більш старших дітей. Тому ніколи не варто лінуватися влаштовувати його для своїх дітей. Як би ви не були виснажені на роботі в останні дні року, що минає, зайняті підготовкою до торжества і приготуванням застілля не можна забувати про найменших і важливих членах своєї родини. Адже діти особливо чекають і готуються до зустрічі Нового року і тільки в наших силах зробити його головною подією в їх житті.


Лист Діду Морозу - зворушлива віха дитинства


Новорічні свята для дітей необхідно починати з написання листа Дідові Морозу. Послання доброму чарівникові є важливим і відповідальним моментом для малечі. Слід пояснити дитині, що Дід Мороз любить отримувати і читати дитячі листи, розглядати малюнки і дізнаватися все дитячі новини та досягнення. І обов'язково принесе подарунок під ялинку слухняним і не дуже малюкам. Після спільного написання листа його слід покласти на підвіконня і розповісти дитині, що вночі помічники Діда Мороза обов'язково заберуть його і передадуть адресату.


На доказ того, що лист дійсно пішов за адресою, вранці малюк повинен виявити на підвіконні маленький знак уваги від зимових листонош - невелику іграшку або шоколадку. Також можна відповісти малюку від імені Діда Мороза і написати кілька привітних слів на барвистій листівці.


зображення новорічні свята вдома з дітьми


Діти і новорічні дива


Також слід заздалегідь продумати і підготувати для малюків безліч інших новорічних чудес. Це може бути і новорічна фотосесія, і веселе дитяче свято з друзями дитини, і відвідування дитячого новорічного карнавалу, і поїздка на зимову засніжену дачу. Можливо в нічний час на дачі малюк вперше зможе побачити красиве зоряне небо, а можливо навіть спостерігати карету з швидкими оленями, яка везе Діда Мороза на свято.


Якщо є можливість, можна напередодні зустрічі Нового року виїхати з дітьми за кордон і зустріти початок року на теплому морському узбережжі або в засніженій красивій Празі. Новий рік за кордоном з дітьми - відмінне і веселе проведення часу, однак за планами і зборами слід не забути підготувати комплект проїзних документів для дитини.


Найвірніша відповідь на питання «Де дітям зустріти Новий рік 2022-2023?» Знають самі діти. Швидше за все дітлахи самі із задоволенням поділяться своїми планами і мріями на свято.


картинка новорічні свята за кордоном з дітьми


Весела домашня вечірка


Можливо, у вас планується Новий рік вдома з дітьми. Тоді вдома можна організувати невеликий домашній карнавал з костюмами і конкурсами під музику. У новорічних карнавальних костюмах можна зробити відмінні фотографії. Крім того, обговоріть з малюком, кого з друзів він хотів би запросити до себе на свято.


Для того, щоб запросити друга, слід запропонувати малюкові змайструвати запрошення листівку. І поки дитина зайнята виготовленням листівки, детально обговорити з мамами запрошених друзів час проведення свята, костюми і які страви слід приготувати для їх малюків.Меню для дитячого столу - окрема цікава тема свята. Адже раціон дитини навіть в святкові дні повинен відповідати своїм особливим характеристикам. Святкові дитячі страви слід готувати без спецій, додавання майонезу, а також гострих і копчених компонентів. А ще необхідно стежити, щоб діти не об'їлися шоколадними цукерками, апельсинами і не випили багато солодкої газованої води. Для малюків на стіл можна приготувати веселі бутерброди з сиром і м'ясом, кумедні новорічні закуски, фаршировані яйця, смачні і корисні фруктові десерти. Новорічний раціон для дитячого свята повинен бути легким і яскравим.


Щоб веселе свято для дітей вдалося на славу, слід заздалегідь продумати всі деталі, нюанси, заходи, а також особливу увагу приділити місцю, де дітям зустріти Новий рік 2022-2023. Не варто стримувати свою фантазію при підготовці свята - діти повинні радіти і веселитися, отримувати бажані подарунки і вірити в це зимове диво!


Це цікаво:


Подарки на Новый год 2022-2023

Корпоратив на Новый год 2022-2023

Новогоднее оформление квартиры 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв