Різдвяні ворожіння 2020-2021


З давніх-давен на Різдво люди проводили ритуали гадань - хто жартома, хто за компанію з друзями, а хто і всерйоз. У різдвяний святвечір в атмосфері відчувається особлива насиченість магії і чаклунства, а також незрима присутність добрих і не дуже потойбічних сил.


Зміст:


Чому люди ворожать на Різдво і в інші дні Святок


Психологи підкреслюють, що більшість людей побоюється майбутнього, особливо, якщо попереду грядуть якісь важливі події, наприклад, переїзд в інше місто, покупка машини і навіть іспити в інституті. Друга мета, яку переслідують люди, гадаючи на Різдво, - це підкріплення оптимізму і отримання позитивних емоцій (в разі позитивної відповіді на питання). Також психологи розглядають різдвяні ворожіння як одну з форм людського самоаналізу. Люди виразніше розуміють, що для них є важливим і першочерговим, а також відповіді на які питання їм хочеться знати більше всього.Різдвяні ворожіння - коли гадати


Починати ритуал ворожіння необхідно ввечері в Святвечір, тобто 6 січня. Спочатку треба повечеряти, підготувати кімнату для ворожінь і морально налаштуватися на майбутню дію.


Які ворожіння на Різдво вважаються найпопулярнішими


Як завжди, найпопулярнішим ворожінням на Різдво є пошук відповідей про майбутнє. Хто буде єдиним судженим і коли він прийде за нареченою, чи здійсниться найзаповітніше бажання, як складеться кар'єрне зростання, чи буде щастя і фінансове благополуччя - питань для ворожіння безліч. Навіть якщо результат гадання буде не зовсім таким, на який потай розраховував чоловік, і карти або інші магічні предмети демонструватимуть різні перешкоди на шляху ворожбитів людини, то краще дізнатися про них зараз, щоб був час щось змінити чи виправити.Як можна заглянути в майбутнє в Святвечір


Різдвяні ворожіння на судженого. У народі збереглося безліч варіантів, як можна дізнатися ім'я або навіть побачити вигляд майбутнього чоловіка. Є ритуали прості, є більш складні.


Один з найпростіших варіантів ворожіння на судженого. Коли вся родина ввечері в Святвечір сяде їсти, слід перший кусень хліба потихеньку заховати в кишеню. Потім вирушаючи спати, необхідно перекласти хліб в ліжко під подушку. Лягаючи в ліжко, треба запросити свого судженого наступними словами: «Суджений мій єдиний, приходь до мене на вечерю, я тобі хліба подам!» Якщо дівчині судилося вийти заміж в цьому році, то їй обов'язково присниться молода людина.Передбачення з дзеркалами


Слід взяти кілька дзеркал і розставити їх так, щоб вони відбивалися один в одному, тобто вийшов свого роду нескінченний дзеркальний коридор. Далі в кімнаті треба вимкнути світло і запалити велику свічку. Багато дівчат боятися заглядати в такий коридор, мало кого або що там можна побачити. Але найсміливіші дівчата все ж заглядали в дзеркальний коридор і бачили там своїх суджених.


Якщо дивитися в коридор з дзеркал все ж страшно, то можна провести більш просте ворожіння у Різдво на любов. Для цього слід попросити у своєї заміжньої подруги її обручку. Тільки під час передачі прикраси потрібен посередник - якщо передавати кільце з рук в руки, то дівчині в майбутньому дістанеться невільний коханець, а заміжня подруга може розлучитися зі своїм чоловіком. Такі події жодної, ні іншій дівчині не потрібні. Ворожіння виконується наступним чином: вибираються чашки за кількістю тих, що ворожать незаміжніх дівчат. Чашки необхідно розставити на столі денцем догори. Якщо заміжня подруга перебуває в приміщенні, то своє кільце під одну з чашок кладе саме вона.


Якщо її в компанії немає, то заховати кільце повинен посередник. Це може бути одна з мам, дівчат що ворожать або хлопець. Потім дівчата вибирають собі чашки. Не обов'язково всі дівчини повинні вибрати собі різні чашки. Якщо одна чашка сподобалася кільком дівчатам, значить так тому і бути. Після визначення з вибором, таємниця розташування кільця повинна бути відкрита. Чашка з кільцем є ​​підказкою, що дівчині (або дівчатам) незабаром можна очікувати пропозицію руки і серця. А іншим теж не варто засмучуватися - можна ще цілий рік радіти молодості і життю без зобов'язань.Ворожіння на свічці


Поширене і нескладне ворожіння. Необхідно підігріти свічку на водяній бані і швидко вилити розплавлений віск в глибоку тарілку з холодною водою. Віск в охолодженій воді перетворюється в якусь фігуру, по якій і судять про майбутні події.


Наприклад, предмет, що нагадує підкову, пророкує щастя і благополуччя, зірочка - отримання приємної звістки, ключ - вигідну пропозицію, тварина - до покровителів і нових друзів. Не дуже хороший знак - побачити в своєму воску ріжки чортика або фігури різної нечисті. Хороші воскові фігурки можна зберегти в якості оберега до наступного року, поганих краще відразу позбутися.


Ворожіння на Різдво на картах


У народі придумано безліч способів, як дізнатися своє майбутнє. Гадальні карти повинні бути новими і не містити чужу енергетику сторонніх рук. Грати гадальними картами категорично не можна. Деякі вважають, що колоди карт часто обманюють. Це неправда - неправильну інформацію дає тільки та колода карт, з якою господар не зміг налагодити магічний контакт. Розкладів на картах безліч - це і «4 королі», і «Відьми ворожіння», і розклад «12 місяців», і на виконання бажання.


Різдвяні ворожіння 2020-2021 - це не тільки можливість отримати інформацію про майбутнє, але і відмінний привід зібратися з подругами і друзями, поділитися мріями і своїми бажаннями. Навіть якщо результати прогнозів не збудуться, то на зустрічі хтось із близьких людей обов'язково дасть яку-небудь корисну пораду або морально підтримає. Такі посиденьки в Святвечір потрібні як сеанс колективної психотерапії.


Це цікаво:


Святочные гадания 2021

Крещенские гадания 2021

Гадания в сочельник перед рождеством 2021

Нет комментариев
Добавить комментарий