Бізнес-подарунки на Новий рік 2022-2023

фото бізнес-подарунки на Новий рік


Неухильно наближаючись і хвилюючи дорослих і дітей, улюблені новорічні свята ставлять перед керівниками підприємств і організацій непросте завдання - подбати про придбання бізнес-подарунків на Новий рік 2022-2023. Вибір відповідних подарунків найчастіше пов'язаний з певними роздумами і труднощами. Найбільші труднощі виникають при підборі новорічних подарунків бізнес-партнерам. Дуже часто трапляється, що все знання про ділових партнерів обмежуються тільки офіційним діловим спілкуванням і професійними відносинами.


Зміст:


Останнім часом поняття бізнес-подарунок вважається невід'ємною складовою ділового етикету. У неписані, але досить суворі, правила підбору таких подарунків потрапляють не тільки презенти для ділових партнерів, але і подарунки для співробітників колективу, керівників організацій і клієнтів фірми.


Нові традиції дарувати новорічні бізнес-подарунки несуть в собі чимало переваг:

  • це приємний і необтяжливий знак уваги і спосіб підкреслити свою повагу як до людини, так і до діючих або потенційних ділових відносин;
  • презенти дарують чудовий настрій як одержувачу, так і дарувальнику;
  • подарунок ненав'язливо підкреслює статус обдаровуваної людини;
  • крім того, новорічний презент з хорошого боку характеризує того хто підносить подарунок.


Веселі новорічні свята як не можна краще підходять для вручення офіційних і напівофіційних подарунків, які залишають в душі найпозитивніші емоції і спогади.


Що можна подарувати клієнтам фірми


Новорічні подарунки клієнтам зазвичай підпорядковуються спеціальним рекламним цілям, які можуть діяти прямо або побічно. Це може бути різна сувенірна продукція з фірмовим знаком, розведеним новорічним святом наприклад, ручка, новорічна іграшка, блокнот або календар на наступний рік. Слід постаратися, щоб використання рекламних сувенірів не стало звичайними дрібничками - вони повинні бути корисними і приємними.


зображення новорічні подарунки партнерам, колегам


Новорічні подарунки колегам і підлеглим


Як показує практика, в більшості випадків правильним рішенням з приводу новорічного подарунка підлеглим є грошова винагорода. Якщо ж бюджет фірми не дозволяє виплатити гідну новорічну премію, можна обмежитися придбанням невеликих оригінальних сувенірів, які порадують всіх. Не варто розподіляти презенти в колективі в залежності від виробничих успіхів людини. Подарунки повинні об'єднувати і радувати всіх співробітників, а не перетворюватися на привід для заздрості або пліток.


Багато подарунки від начальства вважаються непоганим стимулом для підвищення робочої мотивації. Варіанти таких презентів: щоденники, ділові аксесуари, зручні органайзери, якісні портмоне, USB-накопичувачі та інші предмети, часто використовувані на службі. Для зменшення градуса офіційності до подарунків можна прикріпити новорічні листівки, ялинкові іграшки або набори солодощів. Новорічні подарунки колегам цілком можуть бути їстівними. Кожен співробітник здивується кошику з делікатесами, фруктами, солодощами і хорошим шампанським.


При виборі новорічних сувенірів уважний і чуйний до підлеглих керівник повинен задати собі кілька контрольних питань:


  1. чи потрібен такий сувенір моїм колегам і підлеглим? Доречними вважаються такі подарунки: предмети для домашнього затишку, добра кава, подарункова карта, настінні календарі, красива чашка з ложечкою та інше.
  2. чи добре оформлений подарунок і презентабельно він виглядає? Якісна новорічна упаковка перетворює навіть самий банальний подарунок в індивідуальну і приємну річ;
  3. якими словами супроводити вручення новорічного подарунка? Зрозуміло, що всі привітання, побажання і добрі слова на Новий рік слід продумати заздалегідь. Адже самий нехитрий сувенір, подарований з добрими словами і побажаннями добра, стане безцінним і пам'ятним.


картинка новорічні подарунки клієнтам, начальнику

Що можна подарувати начальнику


Новорічний подарунок начальнику завжди був делікатною і спірною темою. У виборі подарунка керівникові слід запам'ятати головне правило - не варто намагатися здивувати його своїм подарунком. Мета новорічного презенту для керівника - виявити свою повагу.


Від колективу можна підібрати новорічний подарунок в спеціалізованих магазинах ділових аксесуарів - канцелярські та інші дрібнички з подібних магазинів завжди потрібні начальникам. Це може бути як щоденні канцелярські товари, так і виконаний за індивідуальним замовленням дорогий предмет. Також можна купити комплект яскравих фігурних свічок у вигляді популярних новорічних персонажів, набір ялинкових куль, дорогий ексклюзивний алкоголь, елітні сорти кави або чаю, настінні годинники. В якості новорічного подарунка керівникові можуть виступати шахи, шашки, нарди, набір гральних карт або набір для покеру. Слід звертати увагу на якість і вартість таких настільних ігор - вони повинні бути на відповідному рівні. Кращий час для вручення подарунка від співробітників і підлеглих - новорічне корпоративне свято.Як вибирати бізнес-подарунки на Новий рік 2022-2023 - вирішувати кожному з вас! Універсальної поради на всі випадки не існує. І хоча Новий рік веселе і неформальне свято, краще не забувати про правила ділового етикету і не дозволяти собі різні жартівливі відступи від нього при виборі ділових і корпоративних подарунків.


Це цікаво:


Подарки семье на Новый год 2022-2023

Новогодние сувениры 2022-2023

Идеи новогодних подарков 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв