Аквагрим на Новий рік 2022-2023

фото аквагрим на Новий рік


Зустріч Нового року завжди заповнена різними веселими заходами - ранками в дитячих садах і театралізованими виставами в школах. Аквагрим на Новий рік 2022-2023 для дитячих уявлень є яскравим доповненням до карнавального костюма або обраного образу. Кілька мазків фарби, характерні кольори і відтінки на дитячій мордочці - і ось, будь ласка, повноцінний і легко впізнаваний образ улюбленого героя готовий на всі 100%.


Зміст:


Діти не завжди швидко вживаються в обраний вигляд, а аквагрим допомагає їм подолати збентеження або сором'язливість.


Що таке аквагрим


Нанесення спеціальних фарб на обличчя, шию або руки дитини, яке допомагає перевтілитися в обраного героя, називається аквагримом. Він допомагає створити або доповнити дитячий новорічний образ. Фарби для дітей повинні не просто легко змиватися після свята, а й бути екологічно чистими, якісними, гіпоалергенними і безпечними.


зображення ідеї новорічного гриму


Чому діти так люблять аквагрим


Жодна маска, навіть найдорожча і якісна, не зможе створити таку ж реалістичну картинку, як аквагрим. Завдяки гриму, улюблені дитячі герої наділяються неповторною мімікою, якої немає, якщо надіти маску.


фотографія новорічний грим для дітей


Новорічний грим для дітей


Аквагрим на новорічних святах особливо популярний серед дітей. Його може нанести професійний майстер в салоні. Щоб вибрати хорошого майстра, необхідно попередньо ознайомитися з його портфоліо і заздалегідь домовитися з ним про сеанс. Перед Новим роком у нього може бути надто щільний графік без вільних вікон.


Також батьки можуть самостійно нанести аквагрим на шкіру своїх дітлахів. У спеціалізованих магазинах можна купити будь-які фарби і блискітки для святкового макіяжу. Продавці можуть попередньо ознайомити дорослих з головними правилами нанесення гриму або показати майстер-урок по аквагриму.


Зазвичай для створення образу крім фарб і блиску необхідно запастися таким набором інструментів:


- губки і спонж;


- пензлики і зубні щітки з м'якими щетинками.


картинка новорічний аквагрим своїми руками


Загальні рекомендації по дитячому новорічному аквагриму


Перед тим, як приступити до розфарбовування малюка новорічним гримом своїми руками, необхідно запам'ятати основні принципи роботи з дітлахами:

  • якщо малюк не хоче, щоб його обличчя розмальовували фарбами, ні в якому разі не змушуйте його;
  • перед початком процесу пограйте з малюком - поводіть пензликом по животику, ручкам і ніжкам дитини, щоб він звик до нових відчуттів і не злякався дотику пензлика;
  • краще робити через кожні 10-12 хвилин невеликі перерви, щоб малюк міг відпочити від нерухомого сидіння перед дзеркалом;
  • під час нанесення гриму слід спілкуватися з малюком про що-небудь цікаве або разом співати новорічні пісні.


Ці рекомендації стосуються маленьких дітей, дітлахів постарше цей процес дуже цікавить і захоплює.


фото дитячий новорічний аквагрим


Улюблені новорічні персонажі


Всі новорічні свята не обходяться без веселих піратів, красивих принцес, пустотливих відьмочок, клоунів чи звіздарів. Також діти люблять розфарбовуватися в маленьких тигренят, собачок або кішечок. Веселий і бешкетний образ виходить, якщо розфарбувати господарем наступаючого року - жовтим бешкетним поросям.Ідей новорічного гриму для дітей безліч. Але який б образ не вибрала дитина, новорічний аквагрим гарантує відмінний настрій і веселе проведення часу на святкових заходах.


Це цікаво:


Как создать волшебный Новый год 2022-2023

Рождественский венок 2022-2023

Как украсить школу на новый год 2022-2023

Нет отзывов
Добавить отзыв